دروگبا: رونالدو شایسته توپ طلا است

ستاره سابق چلسی به ستایش از کریستیانو رونالدو پرداخت و تاکید کرد که این ستاره پرتغالی شایسته ترین بازیکن به کسب توپ طلا 2016 است.

به گزارش ایسکانیوز، قهرمانی رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا و قهرمانی تیم ملی فوتبال پرتغال در یورو 2016 باعث شده تا شانس کریستیانو رونالدو برای کسب توپ طلا 2016 بیشتر از گزینه‌های دیگر باشد.

دیدیه دروگبا، ستاره سابق چلسی در گفت‌وگویی که با روزنامه آس اسپانیا داشت تاکید کرد که رونالدو شایسته ترین بازیکن برای کسب توپ طلا در سال جاری است. او گفت: رونالدو یک کاپیتان واقعی است و این شایستگی را دارد تا توپ طلا را به دست آورد. او در فصلی که گذشت توانست قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد و در رقابت های یورو 2016 سهم بسزایی در قهرمانی پرتغال داشت. جام‌های که رونالدو به دست آورده ثمر تلاش زیاد و جنگندگی بالایی او در میدان است.

ستاره سابق آبی پوشان استمفوردبریج ادامه داد: در یورو 2016 رونالدو نقشی کلیدی در درخشش پرتغال داشت. درست است که او نتوانست در فینال بدرخشد و با آسیب دیدگی مواجه شد، اما نباید فراموش کنیم که بدون او پرتغال هرگز نمی‌توانست به فینال راه پیدا کند. او بازیکنی بسیار خوب است و هیچ‌گاه تسلیم نمی شود. به رونالدو تبریک می گویم. او شایسته‌ترین بازیکن به توپ طلا 2016 است.

رونالدو تا الان سه توپ طلا به دست آورد و اگر بتواند چهارمین توپ طلای خود را هم به دست آورد به یک قدمی لیونل مسی خواهد رسید. به احتمال خیلی زیاد او چهارمین توپ طلای خود را به دست می آورد و بازیکنان زیادی مثل نیمار و گریزمن هم اعتراف کرده‌اند که ستاره رئال شایسته توپ طلا است.

402/602

کد خبر: 663661