پخش مستند سینمایی "از آزادی تا آبادی" با حضور معاون رییس جمهور و خانواده شهدا

مستند سینمایی از آزادی تا آبادی ضمن پرداختن به مقاومت ۴۵ روزمقاومت مدافعان غیور خرمشهر برای اولین بار علل آباد نشدن این شهر را به شکلی دقیق مورد کنکاش قرار داده است.

به گزارش گروه فرهنگی ایسکانیوز از روابط عمومی روایت فتح، همزمان با سوم خرداد ماه سالروز آزادسازی شهر قهرمان خرمشهر، در مراسم بزرگداشت این حماسه عظیم که با حضور معصومه ابتکار معاون رییس جمهور، تنی چند از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و نیزخانواده شهدای گرانقدر شهید محمد جهان آرا و شهید موسوی و نیز تعدادی از رزمندگان مقاومت خرمشهر، برگزار خواهد شد، مستند سینمایی از آزادی تا آبادی به کارگردانی محمد دیندار و تهیه شده توسط گروه مستند روایت فتح رونمایی خواهد شد.

مستند سینمایی از آزادی تا آبادی ضمن پرداختن به مقاومت 45 روزمقاومت مدافعان غیور خرمشهر برای اولین بار علل آباد نشدن این شهر را به شکلی دقیق مورد کنکاش قرار داده و دغدغه های مردم را به تصویر کشیده و راه برون رفت از این وضعیت را نیز مطرح می سازد.

در این مستند خواهر شهید محمد جهان آرا و نیز جمعی از صاحب نظران و مردم دیدگاه ها و دغدغه های خود را در باره بازسازی این شهر قهرمان و مظلوم مطرح می نمایند.

مستند از آزادی تا آبادی پنج شنبه سوم خرداد ساعت 21 همزمان با آزاد سازی خرمشهراز شبکه مستند پخش خواهد شد.

501

کد خبر: 951577