پیام کی‌روش پس از پایان قرارداد با فدراسیون ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در پایان مدت قراردادش با فدراسیون فوتبال کشورمان، پیامی منتشر کرد.

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، روز گذشته (سه‌شنبه) به طور رسمی قرارداد کارلوس کی‌روش با فدراسیون فوتبال ایران به پایان رسید. امروز (چهارشنبه) هم خبرهایی مبنی بر علاقمندی تیم‌های ملی فوتبال الجزایر و کره‌جنوبی به او منتشر شد. این در حالی است که مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران پس از جام جهانی 2018 گفت: کی‌روش تا جام ملت‌های 2019 آسیا در تیم ملی ماندنی شده است. با این وجود چون هنوز چیزی به صورت رسمی روی کاغذ نیامده، تمدید قرارداد این مربی به صورت رسمی انجام نشده است.

کی‌روش امروز و با پایان قراردادش با ایران متنی منتشر کرده که می‌توان برداشت‌های مختلفی از آن کرد؛ از جمله خداحافظی یا تنها تشکر و قدردانی از فدراسیون ایران. در واقع او طوری پیامش را نوشته که می‌توان برداشت آزاد داشت.

در پیام کی‌روش آمده است: «احساس خوشبختی دارم. هفت سال و نیم گذشت. چه ماجراجویی شگفت‌انگیزی. این دومین قرارداد طولانی مدت من پس از سرمربیگری تیم ملی فوتبال پرتغال به مدت 10 سال بود که یادآور تجربیاتی فراتر از فوتبال برایم است که همگی در مورد زندگی هستند. هیچ واژه‌ای نمی‌تواند مراتب قدردانی، غرور و افتخار من بابت عضویت در این دو خانواده فوتبالی فراموش نشدنی و فوق‌العاده یعنی تیم‌های ملی فوتبال پرتغال و ایران را توصیف کند. از همه شما متشکرم. تا بعد».

حال باید دید سرنوشت نیمکت تیم ملی ایران چه خواهد شد و آیا کی‌روش در دی ماه سال جاری در امارات روی نیمکت ایران حضور خواهد داشت یا خیر. این اتفاق در شرایطی رخ داده که کی‌روش برنامه آماده‌سازی خود را برای حضور در جام ملت‌ها داده که طبق اعلام فدراسیون فوتبال برای برآورده شدن آنها نیاز به 5 میلیون و 800 هزار دلار است.

انتهای پیام/

کد خبر: 963644