تجلیل از نخبگان دانش آموزی  المپیادهای جهانی و نخبگان هنری  ورزشی

شهردار منطقه 11 تهران در مراسم تجلیل از نخبگان دانش آموزی المپیادهای جهانی گفت: 17 دانش آموز نخبه دارای رتبه در المپیادهای جهانی و 25 درصد رتبه های زیر 1000 کشور در منطقه 11 تحصیل می کنند.

به گزارش ایسکانیوز ، در مراسمی با حضور شهردار منطقه 11، مدیر آموزش و پرورش منطقه 11 و معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه از نخبگان دانش آموزی محلات مرکزی شهر تهران شامل نخبگان علمی، هنری و ورزشی با همکاری اداره آموزش و مشارکت های شهروندی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 11 تجلیل شد.

شهردار منطقه 11 در این باره گفت: بیش از 37 هزار دانش آموز در مدارس این منطقه مشغول به تحصیل هستند که شامل 500 نخبه علمی، هنری، ورزشی و فرهنگی می شود و از این بین تعداد 17 دانش آموز نخبه که در مسابقات جهانی موفق به کسب رتبه شده اند؛ به عنوان نخبگان دانش آموزی برگزیده و طی مراسمی از آن ها تجلیل شد.

آبادیان در حاشیه این مراسم گفت: سرمایه انسانی عظیمی در محدوده منطقه 11 وجود دارد که کسب 248 رتبه زیر 1000 در کنکور سراسری که 25 درصد از کل رتبه های زیر هزار کشور را تشکیل می دهد؛ نشانگر این سرمایه است.

سرمایه انسانی عظیمی در محدوده منطقه 11 وجود دارد که کسب 248 رتبه زیر 1000 در کنکور سراسری که 25 درصد از کل رتبه های زیر هزار کشور را تشکیل می دهد؛ نشانگر این سرمایه است

به گفته شهردار منطقه 11 این نخبگان شامل دانش آموزان نخبه علمی، هنری و ورزشی می شود که در بخش علمی کسب برنز جهانی فیزیک سال 2018، نقره جهانی کامپیوتر 2018 و عضویت در تیم جهانی نجوم 2018 برای کشورمان افتخار آفرینی کرده اند..

در این مراسم همچنین از دانش آموزانی که در رشته های ورزشی رتبه های برتر قهرمانی جهانی و آسیایی را در رشته های کشتی، پاورلیفتینگ، کاراته و تکواندو به دست آورده اند در کنار هنر آموزان هنرستان موسیقی که رتبه های اول تک نوازی سنتور، کمانچه را در سال جاری کسب کرده اند؛ تجلیل شد.

انتهای پیام/

کد خبر: 978411