صاحبخانه خوب نعمت است؛ بچه بیاور تخفیف بگیر +عکس

یک صاحبخانه خوش انصاف در اقدامی جالب حاضر است در ازای داشتن فرزند بیشتر به مستأجرانش تخفیف بدهد.

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، این روزها که مدارس تعطیل است و فصل گرما است از قدیم الایام فصل جا به جایی منزل برای مستأجران بوده است بنگاهی‌ها می‌گویند این فصل؛ فصل خوب اجاره کردن و اجاره دادن خانه است.

همان قدر که هوای این روزهای تهران گرم و خشک می‌گذرد رقم اجاره ها هم داغ داغ داغ شده است و عرق بر پیشانی مستأجران می‌نشاند.

مستأجرانی که گرانی اقلام خوراکی از یک سو و عدم افزایش چشمگیر حقوق‌ها از سوی دیگر پیش از رفتن به بنگاه آنها را خجالت زده زن و بچه کرده است.

از گرمای سوزان اجاره بها که بگذریم هستند صاحب‌خانه‌هایی که دنبال سر و صدا نمی‌گردند و ترجیح می‌دهند ملک‌شان را به یک زوج بدون بچه اجاره دهند.

حتی پیدا می‌شوند افراد کم انصافی که به محض آنکه می‌فهمند بچه دارید کمی رقم اجاره بها و پول پیش را بالاتر می‌برند آنهم از این بابت که مبادا بچه کوچک شما به در و دیوار خانه آسیب بزند.

اما در کنار همه این افراد کم انصاف پیدا می‌شوند انسانهای شریفی که با خدای خویش معامله کرده اند و همه چیز را در گرفتن پول آن هم از مستأجر بنده خدا نمی‌بینند.

در بین آگهی‌های یکی از سایتهای اجاره مسکن آگهی خاصی توجه مان را جلب می‌کند.

آگاهی مربوط به اجاره ملکی با موقعیت اداری است که صاحبخانه ترجیح داده است به عنوان مسکونی آن را اجاره دهد.

آپارتمان 70 متر است و به گفته صاحبخانه در جای دنج و ساکتی واقع شده است و طبقه سوم یا همان طبقه آخر است.

اما از این مشخصات ملک که بگذریم خط آخر این آگهی نقطه خاص آن است یعنی همان جایی که مالک نوشته است به ازای هر فرزند به شما ده درصد تخفیف می‌دهیم.

مالک تأکید کرده است که: برای استفاده مسکونی به ازای هر فرزند، ده درصد تخفیف میدهم یعنی اگر ده فرزند دارید ١٠٠درصد تخفیف میدهم.

فارس

انتهای پیام/

کد خبر: 1023149