ثبت نام آزمون پیش‌کارورزی و علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی آغاز شد

ثبت نام آزمون پیش‌کارورزی الکترونیک (میان‌دوره) و علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی آغاز شد.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، آزمون پیش‌کارورزی الکترونیک (میان‌دوره) و علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی پنجشنبه ۷ آذر ۹۸ برگزار می‌شود.

ثبت نام متقاضیان شرکت در آزمون الکترونیک میان دوره پیش‌کارورزی و علوم پایه از ۱۴ آبان آغاز شده و تا ۲۷ آبان ادامه دارد.

داوطلبان تحصیل‌کرده در خارج از کشور که در مرکز خدمات آموزشی تشکیل پرونده داده‌اند، قبل از ثبت نام از طریق سایت، باید مبلغ یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال (۱۵۰ هزار تومان) به‌صورت اینترنتی به‌عنوان هزینه ثبت نام پرداخت کنند.

این گروه از داوطلبان باید با در دست داشتن پرینت پرداخت هزینه و به همراه داشتن یک قطعه عکس و کارت ملی به مراکز قطب برگزارکننده آزمون‌های علوم پایه و پیش‌کارورزی از روز سه‌شنبه ۱۴ آبان تا ساعت ۱۶ روز دوشنبه ۲۷ آبان مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام کنند.

داوطلبان تحصیل‌کرده در خارج از کشور باید توجه داشته باشند که پرداخت وجه ثبت نام، به منزله ثبت نام در آزمون نیست و باید برای تکمیل فرایند ثبت نام به مراکز قطب برگزارکننده آزمون مراجعه کنند.

این داوطلبان قبل از واریز وجه ثبت نام از مراکز قطب برگزارکننده آزمون درباره برگزاری آزمون برای داوطلبان خارج از کشور استعلام کنند.

داوطلبان تحصیل‌کرده در داخل کشور نیز برای ثبت نام از روز سه شنبه ۱۴ آبان تا ساعت ۱۶ روز دوشنبه ۲۷ آبان ۹۸ فرصت دارند به دانشگاه محل تحصیل خود در حوزه مراکز برگزارکننده آزمون‌‌های جامع علوم پایه و پیش‌کارورزی میان دوره مراجعه یا با معرفی دانشگاه به نزدیک‌ترین مرکز قطب برگزارکننده آزمون مراجعه کنند.

انتهای پیام/

کد خبر: 1042306