کاتانچ: دیدار با عراق می‌توانست برای ایران ترسناک باشد

سرمربی تیم ملی فوتبال عراق از دیدار با تیم ایران به عنوان یک بازی سخت برای تیمش نام برد.

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز ، دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و عراق از مرحله دوم انتخابی جام جهانی قطر ۲۰۲۲ روز پنجشنبه ۲۳ آبان ماه ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه ملی شهر امان اردن در حالی برگزار می شود که با اعلام فیفا کریشناتا پریرا از کشور سریلانکا قضاوت این بازی را برعهده دارد.

سرکو کاتانچ در نشست خبری قبل از این دیدار در خصوص برگزاری این بازی در اردن گفت: مشخص است که اگر این بازی در خاک عراق و در بصره برگزار می شد، این دیدار برای ایران ترسناک بود. ولی باید این وضعیت و بازی در زمین بیطرف را قبول کنیم.

کاتانچ گفت: هدف اصلی ما کسب سه امتیاز این مسابقه است. مقابل تیم شناخته شده و باتجربه ای بازی خواهیم کرد. اگر بازی در بصره برگزار می شد شرایط فرق می کرد.

وی درباره اینکه عراق چه برنامه ای برای بازی فردا با ایران دارد، تاکید کرد: صحبت درباره اینکه با چه تاکتیکی بازی می کنیم و اینکه چرا با یک تاکتیک دیگر بازی نمی کنیم در حال حاضر منطقی و درست نیست.

سرمربی عراق یادآور شد: بهتر است اول بازی را ببینیم و سپس آنرا تجزیه و تحلیل کنیم.

در این نشست خبری همچنین محمد حمید دروازه بان عراق گفت: هدف ما شاد کردن مردم عراق است. ما شرایط مردم و کشورمان را می دانیم و انگیزه و اشتیاق برای گرفتن امتیاز در این بازی باعث می شود تمام تلاشمان را به کار بگیریم.

کد خبر: 1043047