جاده  فیروزکوه به علت بارش برف سنگین  مسدودشد/بازگشایی آزادراه قزوین - زنجان

مسئول مرکز مدیریت راه‌ها با بیان اینکه محور فیروزکوه در حال حاضر به علت بارش شدید برف مسدود است، گفت: جاده‌های پلدختر - کوهدشت و خرم‌آباد - الشتر در استان لرستان به علت سیلاب و آبگرفتگی مسدود است.

به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز، ایمان محرابی‌نیا، در تشریح آخرین وضعیت جاده‌های استان لرستان گفت: به علت آبگرفتگی و سیلاب در حال حاضر دو جاده پلدختر - کوهدشت و خرم‌آباد - الشتر مسدود است.

وی ادامه داد: همچنین محور قدیم خرم‌آباد - پلدختر هم در این استان از چندی پیش به دلیل نبود ایمنی مسدود است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با بیان اینکه آزادراه زنجان - قزوین که به علت تصادف زنجیره‌ای مسدود شده بود، بازگشایی شد، گفت: محور کندوان به علت بارش برف همچنان مسدود است، اما محورهای هراز و قزوین - رشت باز است، ولی بارش برف و باران در این دو محور ادامه دارد.

محرابی‌نیا افزود: در محور فیروزکوه بارش شدید برف و کولاک موجب انسداد مسیر شده است و در محور هراز مقطع امامزاده تا پلور ترافیک سنگین است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: 8 استان کشور در حال حاضر درگیر بارش برف و باران هستند و به تدریج ابرها به نیمه شرقی کشور و شمال‌شرق کشیده شده است.

وی افزود: در حال حاضر در محور تهران - کرج ترافیک از گرمدره تا پایانه شهید کلانتری سنگین است.

محرابی‌نیا افزود: همچنین محور آزادشهر - خوش‌ییلاق در استان‌های سمنان و گلستان به علت بارش برف و خطرات احتمالی مسدود است و فعلا محور مسدود به علت بارش برف و باران نداریم.

فارس

انتهای پیام/

کد خبر: 1062235