دکتر ولایتی انتخاب قالیباف به ریاست مجلس یازدهم را تبریک گفت

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل در پیامی، انتخاب دکتر قالیباف به ریاست مجلس یازدهم را تبریک گفت و از زحمات و تلاش‌های دکتر لاریجانی تقدیر کرد.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، دکتر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل در پیامی، انتخاب محمدباقر قالیباف به ریاست مجلس یازدهم را تبریک گفت و از زحمات و تلاش‌های دکتر لاریجانی تقدیر کرد.

متن پیام به این شرح است: مجلس یازدهم شورای اسلامی در حالی دوره جدید قانونگذاری را آغاز نمود که با رای اکثریت و در پیام همدلی و همراهی منتخبان مردم شریف ایران، رئیس و اعضای محترم هیئت رئیسه با رای قاطع نمایندگان ملت انتخاب گردیدند.

لازم می‌دانم بدینوسیله انتخاب جنابعالی را به عنوان ریاست مجلس شورای اسلامی تبریک گفته و اظهار امیدواری نمایم که در سال جهش تولید که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مورد تاکید قرار گرفته، با عزم جزم نمایندگان محترم در جهت رفع دغدغه‌های اقتصادی مردم به عنوان مهمترین ضرورت کشور گام‌های جدی به ویژه در حوزه قانونگذاری برداشته شود.

همچنین لازم می‌دانم از برادر ارجمندم جناب آقای دکتر لاریجانی که در مسئولیت سه دوره قانونگذاری مجلس شورای اسلامی در جهت تحقق اهداف نظام تلاش‌های فراوانی را داشته‌اند نیز تقدیر و تشکر نمایم.

توفیقات جنابعالی، هیئت محترم رئیسه و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

انتهای پیام/

کد خبر: 1070426