امضای تفاهم نامه عملکردی دانشگاه آزاد شهرکرد با مرکز نظارت و بازرسی

شنبه 11 مرداد 1399 - 13:47
کد مطلب: 1076426
س

تفاهم نامه عملکردی سال 99 دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد به امضا طرفین رسید.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، در این مراسم که با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان و مدیران حوزه نظارت و ارزیابی دانشگاه برگزار شد، عنایت اله ملکی تبار رییس مرکز، ارزیابی علمی و دقیق را نیازمند وجود برنامه دانست و افزود؛ تفاهم نامه حاضر می تواند برنامه استان برای سال جاری باشد بطوریکه در پایان سال براساس شاخص های ارائه شده و تعهدات استان، واحدهای دانشگاه آزاد استان را ارزیابی و شاهد ارتقاء باشیم.

در ادامه مراسم ابراهیم رحیمی رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری نیز ضمن معرفی کامل واحدهای استان، واحدهای این منطقه را در اکثر محورهای تفاهم نامه پیشتاز دانست و خاطرنشان کرد؛ در حوزه مالی نسبت به سایر استان ها وضعیت بهتری حاکم است و در برخی شاخص های فرهنگی نیز دارای رتبه های کشوری هستیم.

رحیمی ارزیابی حاضر را برای جامعه دانشگاه آزاد اسلامی مفید و برای دست اندرکاران این برنامه توفیق روز افزون آرزو کرد.

محمد محمدی قائم مقام مرکز نیز در ادامه خواستار توجه خاص دانشگاه آزاد اسلامی استان به ارزیابی عملکرد سازمانی و تشکیل کارگروه استانی و همچنین عملیاتی شدن تفاهم نامه واحدهای دانشگاهی آن منطقه با استان چهارمحال و بختیاری گردید.

در ابتدای این مراسم علیرضا طوسی معاون نظارت و ارزیابی عملکرد نیز ضمن ارائه گزارشی از روند تدوین شاخص های ارزیابی، به بیان مدل ارزیابی عملکرد سازمانی پرداخت.

شایان ذکر است که تفاهم نامه مذکور در 8 محور و 97 شاخص به امضای طرفین رسید.

167 / 167

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار