دانشجویان بازرس تغذیه دانشگاه می شوند

دوشنبه 20 اردیبهشت 1395 - 11:25
کد مطلب: 642624
دانشجویان بازرس تغذیه دانشگاه می شوند

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه شهید بهشتی از اجرای طرح نظارت و ارزیابی تغذیه دانشجویی در راستای افزایش میزان رضایتمندی دانشجویان در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام منصور میراحمدی با اشاره به وضعیت تغذیه دانشجویی در دانشگاه شهید بهشتی گفت: وضعیت تغذیه دراین دانشگاه به صورت نسبی خوب است البته این بدین معنی نیست که اعتراضی وجود نداشته باشد.

او ادامه داد: کاری که معاونت دانشجویی دانشگاه از ۳ ماه گذشته دراین رابطه آغاز کرده، نظارت و ارزیابی دانشجویی نسبت به تغذیه است که این طرح انجام گرفته، البته براساس نتایج بدست آمده درصدی نارضایتی نیز وجود دارد.

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه شهید بهشتی افزود: براساس نتایج بدست آمده از ارزیابی صورت گرفته، به سمت اصلاح فرایند های موجود حرکت کرده و یکی از پیمانکارها را نیز در این رابطه تغییر داده ایم.

ادامه داد: اکنون درحال رایزنی با پیمانکار جدید هستیم و نقطه نظرات دانشجویان در رابطه با تغذیه را به آنها منعکس کرده ایم.

میراحمدی با بیان اینکه درحال حاضر به تمام مشکلات بحث تغذیه اشراف کامل داریم افزود: بخشی از نقطه نظرات دانشجویان مقدور نیست که اجرایی شود و مابقی مشکلات و نقطه نظرات قابل حل است.

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه شهید بهشتی افزود: در حال حاضر با پیمانکار ها رایزنی کرده و موارد طرح شده توسط دانشجویان را به آنها منعکس کرده و خواسته ‌ایم موارد مذکور را اجرایی کنند و به آنها مهلت لازم را داده ایم درصورتی که نتوانند موارد مطرح شده از سوی دانشجویان را اجرایی کنند، پیمانکارها را تغییر خواهیم داد.

20104

16 / 20

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار