۷۳۰ سارق به عنف و کیف قاپ در دو ماه اول سال دستگیر شدند

شنبه 8 خرداد 1395 - 16:28
کد مطلب: 648394
ساجدی نیا

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از عملیات‌های ضربتی ماموران پلیس پایتخت برای دستگیری بیش از ۷۰۰ سارق به عنف و کیف قاپ از ابتدای سال جاری تا کنون در سطح شهر تهران خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایلنا، سرتیپ پاسدار حسین ساجدی‌نیا، فرمانده انتظامی تهران بزرگ، ضمن اشاره به دستگیری ۷۳۰ سارق به عنف و کیف قاپ طی ۲ ماه ابتدایی سارق ۹۵ گفت: پلیس پایتخت با به کارگیری همه نیروهای عملیات پلیس های تخصصی خود ضمن انجام چندین مرحله طرح، موفق به دستگیری متهمان در این زمینه شده است.

او افزود: با توجه به اینکه برخورد با پدیده شوم سرقت و مبارزه با سارقان که از دغدغه ها و مطالبات به حق شهروندان است از اولویت های کاری پلیس تهران بزرگ است ماموران انتظامی تهران بزرگ طی این مدت با انجام چندین عملیات اطلاعاتی ضمن رصد اقدامات مجرمانه سارقان در مناطق جرم خیز موفق شدند پس از شناسایی مخفیگاه های متهمان، آنها را دستگیر کنند.

سردار ساجدی نیا، با اشاره به اینکه این طرح ها از عملیات های جدید پلیس تهران بزرگ در ادامه طرح امنیت و آرامش در سال ۹۵ استگفت: طی هماهنگی های انجام شده با مقام قضایی، تمامی متهمان پس از تکمیل پرونده به دادسرا معرفی شدند تا پس از رسیدگی به جرایم آنها به ز