گفتگو با خانواده شهدای منا  در «آسمان»

برنامه «از آسمان» جمعه 26 شهریور ماه به سراغ روایت بخش هایی از زندگی شهید اصغر فولادگر؛ کارشناس ارشد و تحلیلگر مسائل منطقه رفته که در حادثه تلخ منا 94 به شهادت رسید.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی شبکه دو، این برنامه که در ادامه سلسله برنامه های پرداختن به شهدای منا به روی آنتن می رود؛ این هفته به گفت و گو با خانواده و دوستان شهید فولادگر، پخش تصاویر دیده نشده از ایشان و ادامه بررسی آنچه در حج 94 روی داده، اختصاص دارد.
گفتنی است این ویژه برنامه پنج شنبه و جمعه 18 و 19 شهریور روایتی از زندگی شهید غضنفر رکن آبادی سفیر سابق ایران در لبنان و شنبه و دوشنبه 20 و 22 شهریور تورقی بر زندگی احمد حاتمی؛ متخصص و پژوهشگر برجستۀ حوزۀ فضایی، دنیای مجازی و فناوری های نوین را پیش روی مخاطبان خود قرار داد ؛ شهدایی که به همراه شهید فولادگر در حج مصیبت زده 94 به شهادت رسیدند.
«
از آسمان» تنها برنامۀ مستمر حوزۀ ایثار و شهادت است که به کارگردانی و تهیه کنندگی امیر خورشیدی فرد هفدهمین سال فعالیت خود را پشت سر می گذارد. در تولید این پنج برنامه سعید سلیمانی (تدوین) ، بابک مهدیزاده ( تصویر) ، نادرگهرسودی (گوینده) ، مرتضی اعطاسی (دستیار تصویر) ، عباس خورشیدی (روابط عمومی) و حمید بناء (نویسنده) مشارکت داشته اند.
علاقمندان به فرهنگ شهادت می توانند این برنامه را به صورت ثابت جمعه هر هفته ساعت 17 از شبکه دو سیما مشاهده کنند.

502502

کد خبر: 677682