انتقاد سامپائولی از خط حمله سویا

سرمربی سویا به انتقاد از عملکرد خط حمله تیمش پرداخت و از کسب تساوی برابر ایبار ابراز نارضایتی کرد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا، سویا در هفته چهارم لالیگا در خانه ایبار به میدان رفت و با تساوی یک بر یک متوقف شد.

خورخه سامپائولی از عملکرد شاگردانش راضی نیست و خشمگین به نظر می رسد. سرمربی آرژانتینی سویا در نشست خبری بعد از بازی گفت: نتوانستیم از برتری عددی خود استفاده کنیم. به راحتی می توانستیم در این دیدار به پیروزی برسیم اما از فرصت هایمان استفاده نکردیم. بسیار ناراحتم که دو امتیاز حساس را از دست دادیم. در خط حمله عملکرد خوبی نداشتیم. این درحالی بود که بازی هجومی را در دستور کار خود قرار داده بودیم.

سرمربی سویا همچنین ادامه داد: می توانستیم در خط حمله بهتر از این ظاهر شویم. اگر با تمرکز بالاتری باز می کردیم، بدون شک اکنون پیروز بازی بودیم. با وجود اینکه دو امتیاز از دست دادیم اما باید سر خود را بالا بگیریم چراکه خوب بازی کردیم. دیدار بعدی ما برابر رئال بتیس است و از حالا باید به این بازی فکر کنیم.

سویا با این تک امتیازی که به دست آورد، هشت امتیازی شد و در رده پنجم جدول رده بندی قرار گرفت. شاگردان سامپائولی با پیروزی در این دیدار خارج از خانه می توانستند موقتا به صدر صعود کنند اما قدر این فرصت را ندانستند.

702/602

کد خبر: 678698