مدیرعامل گروه شرکت های پدیده:  تعدیل سهام به شکل یکسان برای همه سهامداران اجرا می‌شود

مدیرعامل گروه شرکت‌های پدیده گفت: تعدیل سهام پدیده به شکل یکسان برای همه سهامداران از ماخذ 12 هزار و 72 تومان اجرا می‌شود.

به گزارش ایسکانیوز؛ محسن شوشتری اظهار کرد: شرکت پدیده به شکل جدی به دنبال انجام تعدیل بوده و خواهان این بود که راهکاری اجرا شود که در برگیرنده بهترین روش تعدیل سهام در راستای منافع شرکت و سهامداران باشد.

وی افزود: بر حسب مصوبه شورای امنیت کشور و به تبع آن مصوبات ستاد محترم تدبیر، این مجموعه پیشنهادات خود را برای تعدیل به ستاد تدبیر ارائه کرد و پس از بحث و بررسی‌های مختلف کارشناسی مصوب شد، تعدیل سهام سهامداران خرد با ماخذ 12 هزار و 72 تومان با ضریب یکسان و برای همه سهامداران از محل سهام سهامداران عمده انجام شود.

شوشتری در خصوص تعهدنامه‌ها نیز گفت: براساس مصوبه ستاد تدبیر مقرر شد تعهدنامه‌ها نیز به سهام تبدیل شود تا امکان نقدشوندگی آن برای دارندگان برگه‌های تعهد بعد از باز شدن اتاق مبادلات فراهم شود.

مدیرعامل گروه شرکت های پدیده با تاکید بر تلاش برای بازگشایی اتاق مبادلات سهام در هفته آینده گفت: پیش‌بینی ما این است که کار تنظیم نرم‌افزارهای سامانه نقل و انتقالات سهام با مصوبه جدید تا پایان هفته جاری طول بکشد و در هفته آینده شاهد بازگشایی اتاق مبادلات سهام باشیم.

منبع: ایسنا

دریافت کننده: نازنین میرزایی/ انتشاردهنده: پورعرب

402

کد خبر: 739268