ارتقای مرتبه دو عضو هیئت علمی واحد شبستر به استادیاری

شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 10:27
ارتقا هیات علمی واحد شبستر

مرتبه علمی دو عضو هیئت علمی واحد شبستر با حکم دکتر فرهاد حسین­زاده لطفی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی، به استادیاری ارتقا یافت.

به گزارش ایسکانیوز، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی ارتقای مرتبه علمی دکتر علی دقیق، عضو هیئت علمی و مدرس گروه مهندسی برق و دکتر احد آهنگر، عضو هیات علمی و مدرس گروه مشاوره واحد شبستر، را به استادیاری ابلاغ کرد.

در حکم دقیق با توجه به کسب مدرک تحصیلی دکتری تخصصی در رشته مهندسی برق آمده است: بر اساس بند ب مصوبات یکصد و هشتاد و یکمین نشست هیئت ممیزه دانشگاه آزاد اسلامی از تاریخ فراغت از تحصیل به مرتبه استادیاری ارتقا می‌یابید. در ضمن حقوق ومزایای مربوط از زمان ارتقاء قابل پرداخت می­باشد.

در حکم آهنگر با توجه به کسب مدرک تحصیلی دکتری تخصصی در مشاوره آمده است: بر اساس بند ب مصوبات یکصد و هشتاد و یکمین نشست هیئت ممیزه دانشگاه آزاد اسلامی از تاریخ 26/7/95 به مرتبه استادیاری ارتقا می‌یابید. در ضمن حقوق ومزایای مربوط از زمان ارتقاء قابل پرداخت می­باشد.

حسین‌­زاده لطفی در این احکام جداگانه برای آهنگر و دقیق ابراز امیدواری کرده است در مرتبه جدید نیز با تائیدات خداوند تبارک و تعالی منشاء خدمات بهتر و ارزشمندتری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دانشجویان عزیز بوده و در توسعه علم و دانش گام‌های موثرتری بردارد.

کد خبر: 762371 0 0

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار

آرشیو