آغاز ثبت نام بدون آزمون دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی- کاربردی

دوشنبه 2 مرداد 1396 - 15:36
کد مطلب: 819763
دانشجو

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: ثبت نام متقاضیان پذیرش در دوره های بدون آزمون کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه سال ۹۶ از امروز دوشنبه 2 مردادماه آغاز و تا روز دوشنبه 9 مرداد ماه به مدت یک هفته ادامه دارد.

به گزارش ایسکانیوز، دکترحاتمی معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی اظهار کرد: ثبت نام در دوره های بدون آزمون کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی این دانشگاه از 2 مردادماه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز شده و تا 9 مردادماه ادامه دارد.

وی درخصوص روش پذیرش در دوره های بدون آزمون دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محل‌های تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم و سهمیه‌های آزاد، شاغل، رزمندگان، بومی بودن و با توجه به صلاحیت‌های عمومی داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمی کاربردی و مصوبات مربوط صورت می‌گیرد.

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی تاکید کرد: بدیهی است برای هر یک از موارد فوق ارائه مستندات مربوط در زمان ثبت‌نام توسط دانشجو به مراکز آموزشی ضروری است.

دکتر حاتمی افزود: متقاضیان ثبت نام در این دوره ها باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به دریافت دفترچه راهنما اقدام کنند و پس از مطالعه دفترچه راهنمای پذیرش در این دوره و آشنایی با تمامی شرایط و ضوابط پذیرش ثبت‌نام کنند.

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: دفترچه راهنمای پذیرش بدون آزمون دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه سال 96 و همچنین نحوه ورود به سایت برای ثبت‌نام و اقدامات لازم برای انجام ثبت‌نام اینترنتی در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قرار داده شده است.

دکتر حاتمی اضافه کرد: دانش‌آموزان سال آخر متوسطه که حداکثر تا تاریخ31 شهریورماه سال جاری موفق به اخذ مدرک دیپلم خواهند شد مجاز به شرکت در پذیرش مهرماه سال 96 خواهند بود.

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی خاطرنشان کرد: چنانچه داوطلبی در یکی از کدرشته محل‌های انتخابی پذیرفته شود اما تا پایان شهریور ماه سال 96 موفق به دریافت گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه نشود قبولی وی ملغی و اجازه ثبت‌نام نخواهند داشت.

وی اظهار داشت: داوطلبان باید پس از پایان ثبت‌نام الکترونیکی (اینترنتی) از تمامی صفحات، پرینت تهیه و نزد خود نگهداری کنند.

همچنین به داوطلبان توصیه می شود به منظور افزایش احتمال قبولی، در هنگام انتخاب کد رشته های مورد علاقه، بیشتر از یک یا دو کد رشته محل را انتخاب کنند.

203

163 / 14

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار