آموزش  مضرات کربن دی اکسید برای کودکان در سه کتاب

سه عنوان کتاب از مجموعه «مبارزان راه کاهش کربن دی اکسید کره  زمین » برای کودکان منتشر شد.

به گزارش ایسکانیوز از انتشارات کتاب های نردبان، چهار کودک حامی محیط زیست با پری نگهبان زمین آشنا و دوست می شوند. وندا، جو، پیتر و ریوا مبارزه خود برای کاهش کربن را از زمانی آغاز می کنند که چهار نهال کوچکشان خشک می شود. پس از نجات این نهال ها پری نگهبان زمین به همراه خانواده اش دوستی خود با این کودکان را آغاز می کند. این گروه دوستی از آن پس برای نجات زمین تلاش می کنند.

«خرس خشمگین از گرمایش زمین»، « دلفین آوازخوان»،«کارخانه بستنی سازی» عنوان سه کتابی است که در قالب این مجموعه منتشر شده اند.

در بخشی از کتاب «خرس خشمگین از گرمایش زمین» می خوانیم: «خرس به تعقیب آنها ادامه داد تا اینکه نزدیک به لبه پرتگاهی روی دو پای خود بلند شد و با صدای بلندی شروع به غرش کرد. ضدکربن ها هم با سرعت هرچه تمام، از کوه بالا رفتند و تا وقتی که به قله برسند یک لحظه هم نایستادند. آنها بالاخره بالای کوه در امان بودند. پس خودورها را پارک کردند و برای مرحله ی بعد برنامه ریزی کردند.»

این کتاب ها که در قطع بیاضی به چاپ رسیده اند مناسب گروه سنی ب و ج هستند. نویسنده این آثار لورل کالس است و ترجمه آنها را لادن مقیمی اسکوئی و مریم رضازاده برعهده داشته اند و قیمت هر کدام از این کتاب ها 4500 تومان است .

502

کد خبر: 846495