متهمان طلا می دزدیدند/سارقان شب رو خانه های بوشهر دستگیر شدند

 فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر از دستگیری باند ۴ نفره سارقانی خبر داد که نیمه‌های شب طلاجات منازل در شهر" بوشهر" را سرقت می‌کردند.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از میزان،فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر از دستگیری باند ۴ نفره سارقانی خبر داد که نیمه‌های شب طلاجات منازل در شهر" بوشهر" را سرقت می‌کردند.

سرهنگ ابراهیم عرب زاده در تشریح این خبر اظهار داشت: با وقوع چند سرقت طلاهای منزل در شهر بوشهر، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت و طرح ویژه‌ای در این رابطه تدوین و به واحد‌های اطلاعاتی و عملیاتی ابلاغ شد.

وی اضافه کرد:پس از اقدامات اطلاعاتی و پلیسی و بررسی‌های میدانی هویت ۴ نفری که متهم به این سرقت‌ها بودند، شناسایی شدند.

به گفته فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر ساعت ۲ بامداد امروز خانه مجردی این سارقان در خیابان "عاشوری" در محاصره پلیس قرار گرفت و هر ۴ نفر متهم قبل از هرگونه عکس العملی دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه سارقان پس از انتقال به کلانتری تا کنون به ۸ فقره سرقت طلاجات، وجه نقد و تلفن همراه از منازل شهروندان در شهر بوشهر اعتراف کرده اند، خاطرنشان کرد: این افراد اهل یکی از استان‌های جنوبی و مرکزی کشور هستند که با اجاره منزل در شهر بوشهر فعالیت‌های مجرمانه انجام می‌دادند.

سرهنگ عرب زاده به شهروندان خصوصا مشاوران املاک توصیه کرد، هنگام اجاره منازل به افراد دقت نظر کافی داشته باشند و موارد مشکوک را سریعا به پلیس اطلاع بدهند.

وی تصریح کرد:شهروندان منازل خودرا به امکانات و تجهیزات فنی، ایمنی و تاخیری همچون دزدگیرو دوربین مداربسته مجهز و جلو درب و پنجر‌ها حفاظ‌های مناسب نصب کنند.

700

کد خبر: 890959