عضو اصلاح‌طلب سابق شورای شهر

نمی‌دانم چرا شهرداری خط 7 مترو را تعطیل کرد

چهارشنبه 4 بهمن 1396 - 09:47
کد مطلب: 900296
 اسماعیل دوستی

نایب رئیس سابق کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر مورد تایید قرار گرفتن استفاده عموم مردم از خط 7 مترو تهران، تعطیلی این خط را از سوی تیم مدیریت شهری جدید مورد سوال قرار داد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از فارس، اسماعیل دوستی با اشاره به اعزام تیمی متخصص از اعضای شورای قبلی برای بازدید از ظرفیت های خط 7 مترو و ارزیابی میزان امنیت آن گفت: آقای حافظی از مسافرگیری خط 7 مترو انتقاد کرده بود، به همین دلیل تیمی متخصص از اعضای شورای وقت به همراه دنیامالی به عنوان رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورا و چمران به عنوان رئیس شورا جهت بازدید از خط 6 و 7 مترو عازم شدند.

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی افزود: من در آن زمان سفر بودم اما پس از بازگشت با اطلاعاتی که از دوستان گرفتم، نسبت به استانداردها و آمادگی خط 7 برای مسافرگیری یقین پیدا کردم و این مهم برای ما محرز شد

وی ادامه داد: حال خط 7 مترو تهران از سوی شهرداری تعطیل شده است. آن ها می گویند مسافرگیری از این خط را به تابستان 97 موکول کرد ه اند.

این عضو سابق شورای شهر تهران دلیل تعطیلی خط 7 مترو تهران و بازگشایی مجدد آن در تابستان سال آینده را مورد سوال قرار داد و گفت: واقعا نمی دانم چرا خط 7 مترو تهران را تعطیل کرده اند. دوستان شورای شهر جدید و تیم مدیریت شهری باید بدانند با زیرسوال بردن اقدامات شورای شهر قبل عملا بذر یاس و ناامیدی را در جامعه پراکنده می کنند.

دوستی در همین خصوص بذرافشانی ناامیدی در جامعه را مصداق بی اخلاقی دانست و گفت: دوستان شورای شهر پایتخت و مدیران جدید شهری باید جامعه را با واقعیت ها مواجه کنند و تحقق آن قطع به یقین به سود افکارعمومی خواهد بود. در عین حال منفی بافی و بزرگ نمایی ضعف های دوره قبلی و القای کم کاری همکاران سابق در هیچ شکل و صورتی قابل قبول نیست.

این عضو سابق شورای شهر ابراز امیدواری کرد دلایل تعطیلی خط 7 به طور دقیق برای مردم بازگو شود تا افکارعمومی در جریان واقعیات قرار گیرند.

701

31 / 20

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار