جهانگیری: مردم باید اراده مسئولان برای رفع دغدغه‌ها  را احساس کنند

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: مردم باید عزم و اراده مسئولان برای رفع دغدغه‌ها و مشکلات‌شان را احساس کنند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری در دیدار نوروزی شماری از مقامات کشوری و لشگری تاکید کرد: مردم باید عزم و اراده مسئولان برای رفع دغدغه‌ها و مشکلات‌شان را احساس کنند.

معاون اول رییس جمهوری، در این دیدار که همزمان با نخستین روز کاری سال 1397 و با حضور تعدادی از وزیران، معاونین رییس جمهوری، روسا و معاونین سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی، استانداران، برخی مقامات و فرماندهان نیرو‌های مسلح، تعدادی از مدیران عامل بانک‌ها و مدیران و کارکنان نهاد ریاست جمهوری انجام شد، اسحاق جهانگیری ضمن تبریک سال جدید، برای همه مردم ایران آرزوی سربلندی و موفقیت کرد.

وی با اشاره به انتظارات مردم از مسئولین کشور گفت: با وجود مشکلات متعدد در کشور، همه دستگاه‌های اجرایی کشور باید با انرژی مضاعف و جدیت هرچه بیشتر تلاش کنند تا مردم عزم و اراده مضاعف مسئولین برای رفع دغدغه ها و کاهش مشکلات‌شان را احساس کنند.

معاون اول رییس جمهوری با یادآوری شعار سال جدید و نامگذاری سال 1397 از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان «حمایت از کالای ایرانی»، بر لزوم حمایت از بخش تولید و نیز تلاش همگانی برای تحقق شعار سال جاری تاکید کرد.

301

کد خبر: 917626