ذوب‌آهن بیانیه داد؛ خواهان ادامه همکاری با قلعه‌نویی هستیم

باشگاه ذوب آهن با صدور بیانیه ای از رسانه ها خواست تا تمایلات خود را با گمانه زنی ها در مورد انتخاب سرمربی تیم فوتبال این باشگاه، مطرح و منتشر نکنند.

به گزارش ایسکانیوز، باشگاه ذوب‌آهن با صدور بیانیه‌ای از رسانه‌ها خواست تا تمایلات خود را با گمانه‌زنی‌ها در مورد انتخاب سرمربی تیم فوتبال این باشگاه، مطرح و منتشر نکنند.

در این بیانیه آمده است:

باشگاه ذوب آهن فصل گذشته لیگ برتر را با امیر قلعه‌نویی سپری کرد و کسب عنوان نایب قهرمانی لیگ برتر و کسب سهمیه حضور مجدد در لیگ قهرمانان آسیا راه را برای تداوم همکاری با این چهره روی هر دو طرف باز گذاشته است. هر دو طرف خواهان همکاری با هم هستند و بر این مبنا، باشگاه ذوب‌آهن هیچ گزینه دیگری را به‌عنوان سرمربی در جلسات خود لحاظ نکرده و نمی‌کند و تا قطعی شدن روند این مذاکرات، ذهن خود را معطوف شایعات و گمانه‌زنی‌های خود ساخته نخواهد کرد. لازم به ذکر است، این باشگاه برای مربیانی که نام آنها در رسانه‌ها به‌عنوان گزینه‌های سرمربی این تیم یاد می‌شود، از جمله آقایان جواد نکونام و علیرضا منصوریان و... احترام ویژه‌ای قائل بوده است، اما هیچ‌گاه این اسامی به‌عنوان سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن مطرح نشده و ذکر این اسامی صرفاً گمانه‌زنی رسانه‌هاست.

601

کد خبر: 951074