رهایی گروگان 3 میلیاردی  از چنگال آدم ربایان

با تلاش پلیس آگاهی گروگان 29 ساله سراوانی پس از 2 هفته اسارت از چنگال آدم ربایان آزاد شد.

به گزاذرش ایسکانیوز، سردار محمد قنبری فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در تشریح جزئیات این خبر گفت: ساعت 23:00 شب نوزدهم دی ماه در پی گزارش یک فقره آدم ربایی در روستای "دزک" از توابع شهرستان سراوان بلافاصله تیم هایی از پلیس آگاهی وارد عمل شدند.

وی افزود: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد جوانی 29 ساله به نام ناصر که همراه پسر عموی 35 ساله اش با یک دستگاه سواری پژو پارس در حوالی روستای دزک در تردد بوده با تهدید سلاح کلاش و شوکر توسط 5 سرنشین یک دستگاه وانت سرمه ای رنگ گروگان گرفته و این افراد در تماس با خانواده وی مبلغ 3 میلیارد ریال وجه نقد برای رهایی او مطالبه کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع و حفظ جان گروگان عملیات گسترده ای برای دستگیری متهم آغاز و متهمان این پرونده با تنگ شدن عرصه بر خود او را با یک دستگاه موتور سیکلت در حوالی شهر زاهدان رها کردند.

سردار قنبری گفت: در ادامه این عملیات با توجه به اطلاعات به دست آمده یکی از عاملان آدم ربایی شناسایی و روز گذشته در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه او را حوالی "عیدگاه مرکزی" شهر سراوان دستگیر کردند.

وی گفت: تحقیقات از متهم برای شناسایی و دستگیری دیگر همدستان او و انگیزه آنان از این آدم ربایی توسط کارآگاهان پلیس آگاهی ادامه دارد.

انتهای پیام/

کد خبر: 994067