برگزاری دوره آموزشی‌صنعتی «کاربردهای فناوری نانو در حوزه آب، پساب و محیط زیست»

ستاد توسعه فناوری‌نانو پنجشنبه 16 اسفندماه میزبان دوره آموزشی صنعتی «کاربردهای فناوری نانو در حوزه آب، پساب و محیط زیست» است. علاقه‌مندان تا روز شنبه 11 اسفندماه فرصت دارند تا نسبت به ثبت نام در این دوره اقدام کنند.

به گزارش گروه علم و فناوری ایسکانیوز، دوره آموزشی‌صنعتی «کاربردهای فناوری نانو در حوزه آب، پساب و محیط زیست» با هدف معرفی توانمندی های فناوری نانوایران و جهان در حوزه آب، پساب و محیط زیست به جامعه صنعتی و دانشگاهی کشور، با حمایت ستاد توسعه فناوری نانو پنجشنبه 16 اسفندماه با ارائه محققان و فناوران فعال در این حوزه برگزار می شود.

معرفی محصولات، تجهیزات و شرکت های فناور موفق در حوزه آب، پساب و محیط زیست،معرفی سیاست‌ها و الگوهای حمایتی ستاد نانو، ایجاد بستر شناسایی و رشد فناوران، کارگزاران و مدرسین صنعتی فناوری نانو، تبیین چالش‌ها و نیازهای صنعتی و پژوهشی مورد نیاز برای حل مشکلات صنایع در حوزه آب، پساب و محیط زیست و ایجاد بستر تبادل دانش و فناوری بین جامعه دانشگاهی و فناوران و جامعه صنعتی کشور از جمله اهداف این دوره است.

شایان ذکر است، این دوره به مدت 8 ساعت روز پنجشنبه 16 اسفندماه از ساعت 8 الی 17 در سالن کنفرانس ستاد توسعه فناوری برگزار خواهد شد.

افراد حاضر در این دوره همچنین فرصت بازدید از نمایشگاه توانمندی های فناوری نانو ایران در محل ستاد نانو را نیز خواهند داشت و این بازدید در بخش انتهایی دوره (از ساعت 17 الی 18) در ستاد نانو صورت خواهد گرفت.

علاقمندان تا روز شنبه 11 اسفندماه فرصت دارند نسبت به ثبت نام در این دوره از طریق صفحه ثبت نام دوره در سایت ایوند اقدام کنند.

با توجه به اینکه این دوره همزمان به صورت مجازی نیز برگزار خواهد شد علاقمندانی که امکان شرکت در دوره به صورت حضوری را ندارند می توانند به صورت مجازی در دوره شرکت کنند.

شرکت در این دوره برای عموم علاقمندان آزاد است و شرکت در این دوره به اعضای هیئت علمی، مدرسان فناوری نانو، نهادهای ترویجی فناوری نانو، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و مخاطبان صنعتی علاقمند و مرتبط به حوزه آب، پساب و محیط زیست توصیه می شود.

شایان ذکر است ثبت نام حضوری مدرسان و نهادهای ترویجی فناوری نانو شامل 20% تخفیف است.

در پایان دوره به تمامی شرکت کنندگان گواهی حضور از سوی ستاد نانو اعطا خواهد شد.

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با ایمیل ips@nano.ir مکاتبه و یا با شماره های 09190399061 و 02166158744 تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/

کد خبر: 996559