سومین جشنواره آموزشی تحصیلی "جایزه ملی ایثار" برگزار می شود

رئیس مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری سومین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی در روز سه شنبه 7 اسفند خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر حسین نصیرزاده رئیس مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی، با بیان اینکه سومین دوره جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار روز سه شنبه 7 اسفندماه به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود، گفت: در این مراسم وزرای علوم، تحقیقات و فناوری، بهداشت درمان و آموزش پزشکی و آموزش و پرورش، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس حوزه علمیه قم و معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید حضور دارند.

وی با بیان اینکه همسر و فرزندان شهدا، آزادگان و جانبازان 25 درصد به بالا و همسر و فرزندان آنها، دانشجویان مشمول شرکت در این جشنواره هستند، گفت: ارتقای سطح تحصیلی و آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر، افزایش انگیزه و تحرک تحصیلی، ایجاد رقابت سازنده و اثربخش در بین جامعه هدف شاهد و ایثارگر و شناسایی و تجلیل از چهره های موفق و برتر شاهد و ایثارگر از جمله اهداف برگزاری سومین دوره جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار است.

رئیس مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی افزود: بیشترین تعداد نخبه علمی و منتخبان سومین چشنواره جایزه ملی ایثار متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی است.

دکتر نصیرزاده خاطرنشان کرد: از مسئولان حوزه ایثارگری از ستادکل نیروهای مسلح، سپاه پاسداران، ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی انتظامی دعوت به عمل آمده تا در این مراسم شرکت کنند.

انتهای پیام/

کد خبر: 997367