فریبا: چه فرقی می‌کند چه تیمی از تعطیلی لیگ سود برده یا ضرر کرده است

بهتاش فریبا، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: اگر چه کار استقلال برای رسیدن به قهرمانی در لیگ برتر سخت شده است، اما رسیدن به قهرمانی نشدنی نیست.

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز و به نقل از تسنیم، بهتاش فریبا درباره اینکه آیا تعطیلی لیگ برتر به دلیل شیوع ویروس کرونا، به سود استقلال خواهد بود یا به ضرر آن، اظهار داشت: اصلاً به سود و ضرر تیم‌ها توجهی ندارم. من بیشتر دنبال این هستم که مردم گرفتار این بیماری منحوس نشوند! شما دیدید که وقتی استقلال به شهرهای مختلف می‌رود، از فرودگاه تا هتل محل اقامت، مردم به استقبال این تیم می‌آیند. این مسئله خطری برای مردم و خودِ تیم است.

وی افزود: در خبرها آمده که شیوع این بیماری جهش پیدا کرده است، بنابراین مهم نیست که چه تیمی از تعطیلات لیگ برتر ضرر کرده یا سود برده است. مهم جان مردم است.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در پاسخ به اینکه چه توصیه‌ای به فرهاد مجیدی دارد، تصریح کرد: ما خیلی نسبت به شرایط تیم اشراف نداریم که بخواهیم توصیه‌ای داشته باشیم، اما همین که مجیدی تمرینات را 10 روز تعطیل کرد، تصمیم عاقلانه‌ای بود. هر چقدر بازیکنان از جمع شدن و همهمه دور باشند، بهتر است.

فریبا در مورد اینکه استقلال چقدر شانس قهرمانی دارد، گفت: کار این تیم سخت شده است، اما قهرمانی نشدنی نیست. چه کسی فکر می‌کرد لیورپولی که از ابتدای فصل شکست نخورده، از تیم انتهای جدول لیگ انگلیس سه گل خورده و چند گل هم نخورد؟! لیورپولی که با تیم اصلی‌اش به میدان رفت و این‌طور نبود که بگوییم با تیم دوم و سومش برابر تیم انتهای جدولی قرار گرفته بود. فوتبال رو ندارد و تکلیفش مشخص نیست. کار استقلال برای قهرمانی سخت شده است، اما نشدنی نیست.

کد خبر: 1063021

وب گردی

وب گردی