سعید آذری سپاهانی می شود؟

در سال های اخیر عموما بازیکنان و مربیانی از ذوب آهن به سپاهان نقل مکان کرده اند به عنوان آخرین موارد هم می توان به امیر قلعه نویی و استنلی کی روش اشاره کنیم.

علیرضا حیدریان- ایسکانیوز

با وجود اینکه دو تیم اصفهانی ذوب آهن و سپاهان رقبای سرسختی برای هم در لیگ هستند اما نقل و انتقال بازیکنان بین این دو تیم معمولا حاشیه های زیادی نداشته است. البته در سال های اخیر عموما بازیکنان و مربیانی از ذوب آهن به سپاهان نقل مکان کرده اند. به آخرین موارد هم می توان به امیر قلعه نویی و استنلی کی روش اشاره کنیم. در سطح مدیریتی هم کمابیش رفت و آمدهایی وجود داشته است. پس از قهرمانی ذوب آهن در جام حذفی ، سعید آذری خیلی به حضور در سپاهان نزدیک شده بود. ولی ظاهرا مدیران کارخانه فولاد مبارکه به خاطر اینکه او را یک ذوبی می دانستند با حضورش مخالفت کردند. در روز های اخیر باز هم زمزمه هایی مبنی بر حضور آذری در سپاهان شنیده می شود که به نظر می رسد این بار شایعه مدیریت او در سپاهان جدی تر باشد. در ادامه اتفاقاتی را بررسی می کنیم که باعث شد سعید آذری را از همیشه نزدیکتر به سپاهان بدانیم.

برکناری مسعود تابش

پس از اعلام رای کمیته انضباطی در مورد بازی لغو شده سپاهان و پرسپولیس در هفته بیستم لیگ برتر امسال که پرسپولیس را برنده این بازی اعلام کرد، هیئت مدیره سپاهان با مقصر دانستن مسعود تابش به عنوان مسئول اصلی عدم حضور سپاهان در موعد مقرر در زمین مسابقه وی را از مدیر عاملی باشگاه برکنار کرد و منوچهر نیکفر رئیس هیئت مدیره تا اطلاع ثانوی به عنوان سرپرست باشگاه منصوب شد.

گمانه زنی

پس از کنار رفتن تابش اسامی زیادی برای جانشینی وی مطرح شد. اولین کسی که نامش سر زبان ها افتاد، امیررضا واعظ آشتیانی مدیر عامل اسبق استقلال بود که وی با اعلام اینکه علاقه ای به حضور در سپاهان ندارد این خبر را تکذیب کرد. نفر بعدی هومن فیروزی معاون اجرایی و مدیر حراست این باشگاه بود که او هم با اعلام اینکه مانند 15 سال گذشته در پست فعلی خود خواهد ماند این شایعه را رد کرد.

باز هم سعید آذری

یکبار دیگر نام سعید آذری مدیر عامل سابق ذوب آهن و فعلی فولاد خوزستان به عنوان یکی از گزینه های مدیر عاملی سپاهان مطرح شد. آذری در این مورد می گوید، یکبار در زمانی که با ذوب آهن قهرمان جام حذفی شده است به او این پیشنهاد شده ولی با کار شکنی عده ای به بهانه این که او یک ذوب آهنی است، رای مدیران کارخانه فولاد مبارکه را زده اند. او ادامه می دهد الان هم که دوباره بحث حضورم در سپاهان مطرح شده باز عده ای می گویند او ذوب آهنی است. او درادامه می گوید در اصفهان به خاطر اینکه اصولش را زیر پا نمی گذارد حاضر نیستند با او کار کنند. او در پایان می گوید در حال حاضر اولویتم فولاد است چون با این تیم قرارداد دارم و باید این تیم به دوران اوجش باز گردد.

نیکفر سرپرست سپاهان باقی می ماند

سید علی پزشک سخنگوی سپاهان علی رغم شایعات فراوان و براساس آخرین تصمیماتی که در هیئت مدیره گرفته شد، آقای نیکفر به عنوان سرپرست باشگاه تا آخر این فصل به کار خود ادامه می دهد.

با کنار گذاشتن همه این این اتفاقات می توان استنباط کرد شانس سعید آذری برای حضور در سپاهان در آخر این فصل پررنگ تر از همیشه است. باید صبر کنیم تا ببینیم این فرضیه به واقعیت می پیوندد یا نه؟

کد خبر: 1069303

وب گردی

وب گردی