برگزیدگان هشتمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی معرفی شدند + اسامی

هشتمین جشنواره علمی، پژوهشی و فناوری فرهیختگان و مراسم تقدیر از برگزیدگان این جشنواره با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران دانشجویی(ایسکانیوز)، مراسم هشتمین جشنواره علمی، پژوهشی و فناوری فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، علیرضا منادی، رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، روح‌الله دهقانی فیروزآبادی، معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی، معاون دانشگاه و پژوهشگران عصر امروز در سازمان مرکزی این دانشگاه به‌صورت حضوری و مجازی برگزار شد.

در این مراسم، از ۷۰ برگزیده در ۲۷ محور هشتمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی تقدیر به‌عمل آمد که اسامی آن ها به شرح زیر است:

برگزیدگان هشتمین جشنواره علمی، پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی

پژوهشگر برتر:

رویا دارابی (واحد تهران جنوب)
مصیب ناصری (واحد کرمانشاه)
داوود طغرایی (واحد خمینی شهر)
سهیل سبحان اردکانی (واحد همدان)
محمدرضا شریف زاده (واحد تهران مرکزی)
مریم ذاکری حمید (واحد تنکابن)
محمدرضا یوسفی (واحد بابل)
مریم کاظمی پور (واحد کرمان)
حسن رسولی سقای (واحد تبریز)

کتاب برتر:

محسن گل پرور (واحد خوراسگان)
مسعود گیاهی سراوانی (واحد تهران جنوب)
سیده راضیه ابراهیمیان (واحد یزد)
علی نظری (واحد یزد)
ابوالفضل داودی رکن آبادی (واحد یزد)
رضا وفایی شوشتری (واحد اراک)
مهرداد نصیرخانی (واحد اراک)
مریم مقیمیان و همکاران (واحد نجف آباد)
اوستا صدرزاده (واحد گرمسار)
رحمت الله شریعتی نجف آبادی (واحد نجف آباد)
منصور احمدی (واحد ایلام)
مرضیه همتی زاد    
شیما ویسی    
عبداله یزدی (واحد کهنوج)
بهروز منصوری (واحد تهران مرکزی)
سیده صدیقه میرگذار (واحد تهران مرکزی)
سحر علی نژاد مجیدی (واحد شاهرود)
رامین کفاش الهی (واحد تبریز)
علی ابراهیم نژاد (واحد قائمشهر)
محمدعلی جبرائیلی جمالی (واحد شبستر)
بهاره بهرامی (واحد خوی)
آرش حیدری (واحد شبستر)
پریسا الله وردیزاده (واحد شبستر)
فرهاد نوروزی (واحد شبستر)
مجتبی صلوتی (واحد زنجان)

مقاله برتر: 

علی محتشمی (واحد قزوین)
مهدی مهام (واحد علی آباد کتول)
فائزه فریور (واحد علوم و تحقیقات)
سعید فیروزی (واحد رشت)
وحید بیگدلی راد (واحد قزوین)
علی الماسی راد (واحد علوم پزشکی)
افشین جوادی (واحد تبریز)

مجله برتر:

امید مرادی (واحد شهرقدس)
پیمان مهستی (واحد علوم و تحقیقات)
افشین حراجی (واحد دندانپزشکی)
محمدعلی فریبرزی عراقی (واحد تهران مرکزی)
حمید ماجدی (واحد علوم و تحقیقات)
حمیدرضا رحیمی (واحد تهران مرکزی)
نادر سلیمانی (واحد گرمسار)
کیانوش ذاکر حقیقی (واحد همدان)

واحد دانشگاهی برتر:

واحد نجف آباد
واحد اراک
واحد ایلخچی
واحد خوراسگان

کرسی ترویجی برتر:

محمد حسن برهانی فر (واحد کرج)

طرح پژوهشی برون دانشگاهی برتر:

نصراله مولایی هشتجین (واحد رشت)
مجید عباسپور (واحد علوم و تحقیقات)
پیام سرائیان (واحد نجف آباد)
مریم فدایی (واحد کرمان)

اختراع برتر:

علی اکبر عظمتی (واحد آبادان)
محمد مسعود محمودی
مریم السادات سید جعفر کاشی (واحد قزوین)
علیرضا مردانی، مجید هاشم زاده (واحد نجف آباد)
حسین پورقاسمی، مرتضی بهنام (واحد نجف آباد)

رساله دکتری برتر:

ساناز تقی پور حاجبی (واحد تبریز)
مجید احسان فر (واحد یزد)
محمد یوسفی (واحد ماهشهر)
کیارش جمشیدی گوهرریزی (واحد یزد)

پایان نامه کارشناسی ارشد/دکترای حرفه ای برتر:

فرزانه دانشیار (واحد سقز)
علیرضا مردانی (واحد نجف آباد)
نعیمه بیدمشکی یزدی (واحد یزد)
مریم شریف (واحد علوم پزشکی تهران)
سید عابد میرباقری (واحد کرج)

مرکز تحقیقات برتر:

علیرضا عبادی پور (واحد بافق)
الهام ناظمی (واحد نجف آباد)

سرای نوآوری برتر:

کامران صفوی (واحد خوراسگان)

کارآفرین برتر:

کمال یاوریان (واحد اردبیل)

مرکز رشد برتر:

سید حبیب اله رحمتی (واحد قزوین)

واحد فن‌آور برتر:

علیرضا کریمی (واحد شیراز)

فن‌آور برتر:

مهران روح نیا (واحد کرج)

شرکت دانش بنیان برتر:

محمد اسماعیلی ابهریان (واحد تهران جنوب)

آزمایشگاه برتر:

محمد فروغی (واحد سمنان)

آزمایشگاه تقدیری:

آزمایشگاه رازی (واحد مشهد)
آزمایشگاه بتن و مصالح ساختمانی (واحد تبریز)

کارشناس برتر پژوهش:

شهاب شهرکی (واحد بروجرد)

انجمن علمی، ادبی هنری برتر:

احسان طاهری (واحد تهران مرکزی)

باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان برتر:

باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد تهران غرب، مهندس ابراهیم مهری

عضو برتر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان:

احسان طاهری (واحد تهران مرکزی)

هیأت اندیشه ورز استانی برتر:

مهران صمدی از استان آذربایجان شرقی (واحد تبریز)

مدرسه پژوهشی برتر:

دبستان دخترانه رشت، سیدشمس شفیعی و فاطمه براتی

آموزشکده فنی و حرفه ای برتر:

آموزشکده فنی و حرفه ای واحد کرمانشاه، احمد رجبی

دانش آموز پژوهشگر برتر:

سینا اکبری

انتهای پیام/

کد خبر: 1094282

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 8 =