ترامپ از هوادارانش برای به راه انداختن تظاهرات خشونت‌بار تشکر کرد!

علی‌رغم درگیری فیزیکی طرفداران و مخالفان رئیس‌جمهور آمریکا در مناطق مختلف این کشور، وی از هواداران خود تشکر کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از العالم، در حالی که تجمع حامیان رئیس جمهور جدید آمریکا در اکثر شهرهای این کشور با درگیری شدید میان موافقین و مخالفین وی پایان یافت؛ ترامپ از راهپیمائی هواداران خود در سراسر آمریکا تشکر کرد.

«دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا، با انتشار یک پیام توئیتری از راهپیمائی هواداران خود در این کشور قدردانی کرد.

رئیس جمهور آمریکا در این بار ه نوشت: به خاطر برگزاری راهپیمائی‌های بزرگ در سراسر کشور از همه شما تشکر می کنم.

وی در ادامه این پیام آورده است: با این راهپیمائی ها حمایت گسترده‌ای را از خود نشان دادید. آمریکا را دوباره بسازیم.

این در حالیست که بر اساس اعلام خبرگزاری اسپوتنیک، پلیس آمریکا دست کم ۲۰ نفر را در جریان درگیری های گسترده حامیان و منتقدان ترامپ در این راهپیمائی ها دستگیر کرده است.

روز گذشته که به تجمع حامیان رئیس جمهور جدید آمریکا اختصاص داده شده بود، در اکثر شهرهای این کشور با درگیری شدید میان موافقین و مخالفین وی پایان یافت.

طرفداران رئیس جمهور تازه کار آمریکا که روز شنبه ( 14 اسفند ماه 1395) را به برگزاری تظاهرات هایی در حمایت از وی اختصاص داده بودند، با خستگی حاصل از یک روز پر تنش که به درگیری لفظی یا فیزیکی با مخالفین ترامپ سپری شد، به خانه‌های خود بازگشتند.

این درگیری‌ها در ایالت‌هایی چون «تنسی»، «مینه سوتا» و به ویژه «کالیفرنیا» نمود بیشتری پیدا کرد تا آنجا که در شهر «برکلی» ایالت کالیفرنیا، مخالفین و موافقین ترامپ با چوب به جان هم افتادند و در مواردی هم اسپری فلفل به سر و صورت یکدیگر پاشیدند.

دریافت کننده: مجتبی اسماعیلی

کد خبر: 738811

وب گردی

وب گردی