تظاهرات ۹۲ درصد کشورهای جهان علیه رژیم صهیونیستی/ مقاومت، تکلیف صریح قرآن در برابر اشغالگران است

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: بیش از ۹۲درصد کشورهای دنیا علیه صهیونیست‌ها تظاهرات کردند و تصویر مطلوب آنها به هم ریخت.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، سردار فدوی؛ جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در افتتاحیه همایش بین المللی «طوفان الاقصی و غزه؛ روایت ها و واقعیت ها» که صبح امروز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی برگزار شد، با تسلیت ایام فاطمیه اظهار کرد: درباره عملیات طوفان الاقصی بیشمار تحلیل می‌تواند وجود داشته باشد و هر کس در دنیا برای این جنگ استدلال خود را دارد و این جنگ به نوعی هم مربوط به ۷۸ سال پیش و هم ۱۰۹سال پیش و هم مربوط به ۱۵مهر است.

بیشتر بخوانید:

سردار باقری: بسیج گره‌گشای مردم فلسطین است

وی ادامه داد: اگر میخواهیم به تحلیل درستی برسیم باید به قرآن مراجعه کنیم؛ چراکه با صراحت قران در این مورد سخن گفته یکی از واضح ترین آیات قرآن این است که تحت هر شرایطی حزب خدا پیروز است و حتی یکبار حزب شیطان پیروز نمی‌شود.

سردار فدوی تصریح کرد: باید دقت کرد چه کسانی در حزب خدا و چه کسانی در حزب شیطان هستند. یک ظلم و اشغالگری سازمان یافته توسط جبهه باطل شیطان بزرگ در غرب طراحی شد که در قلب اسلام اقداماتی برای منافع خود و خطری که از اسلام احساس می‌کردند انجام دهند.

وی خاطرنشان کرد: اکنون تعداد زیادی از علمای یهود به تفاوت دین یهود و صهیونیسم اذعان کردند. اشغالگری را هیچ کس در دنیا تایید نمی‌کند، آن هم با جنایت. در برابر اشغالگر، تکلیف صریح در قرآن یعنی مقاومت و اقدام مشخص شده است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران ادامه داد: امام (ره) در سال ۴۲ نهضتی را طراحی کردند که متفاوت بود و از همان روز اول نوک حمله به شیطان بزرگ و صهیونیست ها بود و به همین دلیل انها علیه امام وارد شدند.

وی اضافه کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی در این روال یک نقطه عطفی ایجاد شد که در گذشته وجود نداشت. یک ملت انقلابی به پا خاسته با نظام انقلابی به پا خاسته هم افزایی ایجاد کردند.

سردار فدوی افزود: مبارزه با ظلم و کمک به مظلومان موضوع بسیار مهمی است و اصل دوم قانون اساسی ما مشخص می‌کند این نظام چه نظامی است.

وی بیان کرد: ما باید پشتیبان مظلوم باشیم و با ظالم مبارزه کنیم و تا الان هم برقرار بوده است و ما علنا و بارها این را اعلام کرده‌ایم.

وی ادامه داد: این دستور دین که مستقیما توسط فرمانده قوا به ما ابلاغ شده، برنامه مسلم سپاه پاسداران است.

سردار فدوی گفت: وقتی این معرفت به دلدادگان انقلاب منتقل شد، خیلی سریع هم رشد پیدا کرد.

وی افزود: انقلاب اسلامی یعنی همان اسلام و در اسلام تکالیفی قطعی است و اگر کسی انجام ندهد روز حساب باید جواب پس دهد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران ادامه داد: ما در نظام اسلامی این کار را انجام داده ایم جبهه مقاومت در لبنان سوریه عراق فلسطین و یمن و... ادامه پیدا خواهد کرد.

وی اضافه کرد: وقتی مردم بر اساس این اصول روند را انجام دهند باید استطاعت و قوه خود را افزایش دهند و این کار دائمی است و باید بدانند دشمن دنبال چیست و بتوانند در برابر اقدام دشمن اقدام پیش دستانه انجام دهند.

سردار فدوی خاطرنشان کرد: در این شش ماه یک سری روال‌هایی انجام دادند که قابل تحمل برای فلسطینیان نبود. کشتن ملت با قبل متفاوت شده بود.

وی گفت: فلسطینیان اطلاع پیدا کردند که صهیونیست‌ها برنامه مفصلی برای غزه دارند که باید تصمیم می‌گرفتند که بنشینند، نگاه کنند یا اقدام پیش دستانه انجام دهند.

جانشین فرمانده کل سپاه افزود: سال های طولانی مصیبت بر آنها وارد می‌شد اما بدون دستاورد به همین دلیل در ۱۵مهر اقدام پیش دستانه انجام دادند چون حزب شیطان پیروزی ندارد و حزب خداست که غالب است.

وی با تاکید بر اینکه قطعا دستاوردهای تاکتیکی به مرور بروز پیدا خواهد کرد؛ بیان کرد: به گفته خود صهیونیست‌ها نهضت مقاومت دیوارها را فرو ریخت، تعداد زیادی اسیر گرفت و یکباره ارتشی که با تصویرسازی رسانه ابهت به ان داده بودند نیز فرو ریخت. البته پیشتر در جنگ ۳۳روزه این تصویر فرو ریخته بود اما این بار متفاوت بود و دستاوردهای راهبردی آن بسیار بیشتر است.

سردار فدوی افزود: در درون صهیونیست ها تصویری که اینجا امن ترین جای جهان است ایجاد شده بود که بعد از طوفان الاقصی یک تحلیل گر صهیونیست گفت یک چیزی در ذهن همه نفوذ کرد که اینجا ناامن ترین جای دنیاست و بسیاری مهاجرت کردند.

وی ادامه داد: صهیونیست‌ها به فکر این افتادند به همانجایی که بودند باز گردند. دومین شکست راهبردی این بود که بیش از ۹۲درصد کشورهای دنیا علیه صهیونیست ها تظاهرات کردند و تصویر مطلوب آنها به هم ریخت ضمن اینکه دولتمردان هم به هم ریختند و دولتها هم از این روند عبور کردند و حتی نمایندگان کنگره و مجلس انگلیس و امریکا هم دیدید که چه گفتند.

سردار فدوی اضافه کرد: خداوند فرموده اگر شما به تکالیف کمی که به عهده شما هست عمل کنید نتایج را خودم رقم میزنم. حضرت امام خیلی واضح و زیبا بیان فرمودند که «ما مکلف به انجام تکلیف هستیم و مکلف به نتیجه نیستیم» بنابراین همه وعده های خدا شرط انجام تکالیف را دارد.

وی تصریح کرد: ما باید مواظب قسمت تکالیفی که به عهده داریم باشیم و باید به آنها عمل کنیم؛ چرا که این وعده خداست و در وعده خدا هم تخلفی نیست.

وی با اشاره به اغتشاشات سال گذشته در کشور اظهار کرد: خبیثان عالم جنگی درست کردند با محوریت زنان در صورتی که دستور حجاب از خود خداست و نباید با خدا درافتیم و ما به این موضوع باید توجه داشته باشیم.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران بیان کرد: اکنون در جبهه مقاومت چه در سوریه و یمن و... به این روال رسیده‌اند که به تکالیف خود عمل کنند. ۱۵ هزار نفر شهید و بیش از ۶هزار کودک و ۴هزار نفر از زنان شهید شده اند اما مقاومت را کنار نمی‌گذارند، چون به تکالیف خود پایبندند و خداوند بهترین نتایج را رقم میزند.

وی با اشاره به مقاومت ستودنی یمنی ها تصریح کرد: ما ترس صهیونیست‌ها را در این جنگ دیدیم و در این ۵۰ روز صهیونیست‌ها نتوانستند حتی یک تصویر از کشته شدن سربازان حماس نشان دهند!

سردار فدوی با بیان اینکه ۳۸۸تانک و نفربر صهیونیست‌ها ازبین رفت؛ ادامه داد: این یعنی قاعده‌های قرآنی ثابت قطعی و شکست ناپذیر است و قسمت اعظم کار را خداوند انجام می‌دهد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به برکت انقلاب اسلامی دل های بیشماری هر روز به آنچه واضح است اعتقاد پیدا و عمل میکنند.

انتهای پیام/

کد خبر: 1208283

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 0 + 0 =