بعد از عملیات "وعده صادق" ساختار قدرت جهانی به هم ریخت

حجت‌الاسلام اسلامی در گفت‌وگو با ایسکانیوز گفت: "وعده صادق" ساختار قدرت جهانی را به هم ریخت و درس بزرگی برای جهان غرب بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین احمد اسلامی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار استانی ایسکانیوز از مازندران با اشاره به عملیات وعده صادق نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، آن را واقعه بزرگ نامید و بیان کرد: اتفاق خوبی که در ۲۶ فروردین‌ ۱۴۰۳ توسط نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران رقم خورد، قطعا در تاریخ ماندگار خواهد شد و همه جهانیان از این روز به عنوان روز شکست هژمونی رژیم جعلی صهیونیستی خونخوار و حامیان وی مانند آمریکا، با رفتار هوشمندانه، خردمندانه و شجاعانه ایران اسلامی، یاد خواهند کرد.

حجت‌الاسلام اسلامی با بیان اینکه، بعد از عملیات وعده صادق، ساختار قدرت جهانی در جهان معاصر به هم ریخت، افزود: رژیم صهیونیستی در چشم برخی از کشورهای منطقه به عنوان یک قدرت جهانی معرفی شده بود که اقدام موفق نیروهای مسلح موجب شد این هژمونی درهم شکند و ساختار قدرت جهانی را در جهان معاصر، درهم بریزد.

مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد مازندران با بیان فرموده مقام معظم رهبری (کمربندها را محکم باید بست، این انقلاب، حتما به انقلاب جهانی متصل خواهد شد)، اضافه کرد: برای اتصال به حکومت صالحه جهانی، طبیعتاً باید آمادگی و قدرت فکری، علمی، عقیدتی و نظامی لازم را داشت و این اقدام ایران، آزمون بزرگی برای جریان حق و هم درس بزرگی برای جهان غرب بود.

اسلامی، به افزایش اعتماد بیشتر کشورهای جبهه مقاومت به ایران در پی این اقدام، گفت: ابراز خوشحالی مردم کشور و منطقه مانند انصارالله یمن، پهلوانان حزب‌الله لبنان، جوانان غیور عراقی، سوری و جوانان غیور دیگر کشورها و خط کمربند مقاومتی که مقاومت را حفظ می‌کنند؛ نشان از آن دارد که همه دریافتند که می‌توان این استکبار جهانی را شکست داد.

وی با بیان اینکه مردم در پی این اقدام به حضور سپاه و ارتش افتخار کردند، بیان کرد: دیدیم که در پی این اقدام، چقدر امید در دل مردم عزیز ایران ایجاد شد و به حضور سپاه و ارتش، افتخار کردند و از اینکه کشور اسلامی ایران به این اندازه قدرتمند است و توانست رژیم صهیونیستی را این‌گونه تحقیر کند، خوشحال شدند.

وی ادامه داد: طبیعتاً این دستاورد بزرگی برای جبهه انقلاب اسلامی است که با این دستاورد، توانست دوباره، انقلاب را به کشورهای دیگر نشر و آن را ترجمه کند.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه آزاد مازندران با اشاره به فرمایشات امامین انقلاب (اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود) خاطرنشان کرد: این اتفاق باید به دست جوانان غیور این منطقه اتفاق افتد و عملیات وعده صادق به همه مردم آزادی‌خواه جهان نشان داد که اسرائیل نابود شدنی است و باید از بین برود.

خبرنگار: توحید نجفی

انتهای پیام/

کد خبر: 1227693

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 0 + 0 =