بازی شمس‌آذر در برابر پرسپولیس تهاجمی خواهد بود

سید احسان میرزاده با اشاره به عملکرد پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان و نتیجه قابل توجه این بازی در رسیدن این تیم به صدر جدول لیگ برتر، اظهار کرد: بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان را باید به ۲ بخش تقسیم کرد و آن هم پیش و پس از ۱۰ نفره شدن استقلال خوزستان است.

به گزارش خبرنگار استانی ایسکانیوز از قزوین؛ سید احسان میرزاده با اشاره به عملکرد پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان و نتیجه قابل توجه این بازی در رسیدن این تیم به صدر جدول لیگ برتر، اظهار کرد: بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان را باید به ۲ بخش تقسیم کرد و آن هم پیش و پس از ۱۰ نفره شدن استقلال خوزستان است.

وی ادامه داد: استقلال خوزستان که در خطر سقوط از لیگ برتر قرار دارد با انگیزه مضاعف در این بازی ظاهر شده بود و از ابتدای بازی هم طوری وارد زمین شد که بتواند یک امتیاز را بگیرد ولی خیلی زود به گل رسید و باعث شد مقداری شیرازه تیم پرسپولیس از هم بپاشد و آن تمرکز کافی برای ادامه کار را نداشته باشد.

احسان میرزاده بیان کرد: پنج دقیقه ابتدایی و انتهایی هر نیمه در فوتبال حائز اهمیت است و در روانشناسی ورزشی هم به این امر تأکید می‌شود و دلیل آن این است که تمرکز بازیکنان در این زمان متزلزل است چون در ابتدا هنوز گرم نشده‌اند و در انتها تمرکز کافی را ندارند و دیدیم که استقلال خوزستان در پنج دقیقه ابتدایی یک گل و در پنج دقیقه انتهایی نیمه اول ۲ گل به ثمر رساند.

میرزاده گفت: پرسپولیس که در پایان نیمه اول وضعیت بازی را از دست رفته می‌دید از نیمه دوم با انگیزه‌های بالایی وارد زمین شد ولی با فشارهای مختلف از جمله فشار تماشاچیان، فشار از دست دادن جام و مواردی از این جنس روبه‌رو بود و موفق نبودند تا جایی که تیم استقلال خوزستان ۱۰ نفره شد و بعد این اتفاق پرسپولیس مجالی پیدا کرد با استفاده از خستگی تیم مقابل بازگشت رویایی را رقم بزند و در عرض تقریبا ۲۰ دقیقه نتیجه را برگرداند.

این کارشناس فوتبال در ادامه با اشاره به بازی پیش روی شمس‌آذر قزوین که با پرسپولیس خواهد بود، بیان کرد: پیش‌بینی برای بازی پیش روی این ۲ تیم واقعاً کار دشواری است، انگیزه‌های هر ۲ تیم در این بازی بسیار بالا خواهد بود. پرسپولیس با برد در این بازی قهرمانی خود را مسجل خواهد کرد و از طرفی هم شمس آذر در زمین خودش به تیم‌های دیگر باج نمی‌دهد و این رفتار را مقابل تیم‌هایی نظیر استقلال و سپاهان دیده‌ایم.

احسان میرزاده در پایان گفت: تیم‌های مختلف هم وقتی وارد قزوین می‌شوند حساب ویژه‌ای روی شمس‌آذر و استادیوم سردار آزادگان که هواداران به طور جدی در آن تیم را مورد حمایت قرار می‌دهند باز می‌کنند لذا پیش‌بینی این بازی کار دشواری خواهد بود. آنچه شمس‌آذر در این فصل نشان داده این است که این تیم یک تیم دفاعی نیست بلکه کاملاً تهاجمی است و انتظار می‌رود در این بازی هم با انگیزه بالا و قدرتمند ظاهر شود.

خبرنگار: حدیثه کاظمی

انتهای خبر/

کد خبر: 1232129

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 0 + 0 =