درخواست دفاتر جامعه اسلامی دانشجویان برای برخورد با عاملان هتک حرمت به حرم اهل بیت

جمعی از دفاتر جامعه اسلامی دانشجویان در دانشگاه‌های مختلف کشور طی نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه خواستار برخورد با هتک حرمت کنندگان به حرم‌ امام رضا(ع) و حضرت معصومه (س) شدند.

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، جمعی از دفاتر جامعه اسلامی دانشجویان در دانشگاه‌های مختلف کشور طی نامه‌ای به آیت‌الله رئیسی رئیس قوه قضائیه خواستار برخورد با هتک حرمت کنندگان به حرم‌ امام رضا(ع) و حضرت معصومه (س) در مشهد و قم شدند.

متن این نامه خطاب به رئیس دستگاه قضا به شرح زیر است:

سلام علیکم

همانطور که جنابعالی مستحضر هستید در روزهای گذشته عده‌ای متحجر و متظاهر به دینداری و دوستی اهل بیت(ع) به حرم های مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها و امام رضا علیه السلام هجوم برده و با هتک حرمت آستان مقدس فرزندان پیامبر (ص)،اقدام به شکستن درب حرم ها نموده اند.

گذشته از این بی حرمتی، چیزی که دل جماعت دیندار و انقلابی را به درد آورده، عقاید جاهلانه و خرافی این عده بوده که سبب بدبینی مردم به دین و تهیه ی خوراک رسانه ای برای ضدانقلاب درجهت تمسخر اسلام و تشیع شده است.

به علاوه در شرایط کنونی کشور که هرکس می‌تواند ناقل ویروس کرونا باشد، تجمع این عده که هرکدام از آنها ممکن است ناقل بیماری بوده و افراد دیگری را نیز آلوده کنند، می‌تواند منجر به فاجعه‌ای عظیم شود و مرگ عزیزانمان را در پی داشته باشد.

لذا از شما خواستاریم با این جماعت جاهل که تیشه در دست گرفته و ریشه دین را می‌زنند،‌ به جرم تخریب چهره اسلام و انقلاب، هتک حرمت آستان مطهر قدس رضوی و حرم حضرت معصومه سلام الله علیها، بی توجهی به قانون با وجود هشدارها و اخطارهای فراوان، به خطر انداختن جان صدها نفر از مردم بی گناه و توهین به سران و مسئولان کشور، برخورد جدی و انقلابی صورت گیرد تا بار دیگر شاهد این چنین رفتارهای خودسرانه و قانون ستیز نباشیم. امید که این اقدام، مایه تسلی خاطر مردم مؤمن و انقلابی و پیروان راستین اهل بیت علیهم السلام باشد.

از خداوند متعال برای شما توفیق روزافزون را خواستاریم.

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ملایر

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه الزهرا

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهرکرد

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد همدان

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بوعلی همدان

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان

انتهای پیام/

کد خبر: 1064082

وب گردی

وب گردی