اسلامی: ۱۲ نفر تاکنون در انتخابات ثبت نام کرده‌اند

سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: در دو روز گذشته ۹ نفر در ستاد انتخابات کشور ثبت نام رسمی شده است و با احتساب ۳ نفر امروز تعداد ۱۲ نفر تاکنون در ستاد انتخابات کشور ثبت نام خود را قطعی کردند.

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، دقایقی پیش سومین روز ثبت نام از داوطلبان دوره چهاردهم انتخابات ریاست جمهوری در ستاد انتخابات کشور آغاز شد.

بیشتر بخوانید:

گمانه‌زنی‌ها درباره کاندیداتوری زاکانی/ آیا شهردار تهران یکشنبه به ستاد انتخابات می‌رود؟

در دو روز گذشته مجموعاً ۹ نفر در ستاد انتخابات ثبت نام خود را قطعی کردند که در همین راستا آقایان صباغیان، مقتدایی، کواکبیان، حشمتیان، جلیلی، لاریجانی، احمدی بی‌غش، خوش‌چهره و عبدالناصر همتی ثبت نام کردند.

در پی شهادت آیت الله رئیسی در تاریخ ۳۰ اردیبهشت امسال انتخابات دوره چهاردهم ریاست جمهوری یک سال زودتر از موعد برگزار می‌شود. روز ۸ تیرماه رأی‌گیری انجام خواهد شد.

رسولی‌نژاد برای انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کرد

احمد رسولی‌نژاد با حضور در ستاد انتخابات کشور برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کرد.

پزشکیان داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری شد

مسعود پزشکیان با حضور در ستاد انتخابات کشور برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کرد.

وحید حقانیان داوطلب کاندیداتوری انتخابات ریاست‌جمهوری شد

وحید حقانیان با حضور در ستاد انتخابات کشور برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کرد.

رسولی نژاد: خزانه خالی پایان دولت دوازدهم را فراموش نکرده‌ایم

سیداحمد رسولی نژاد نماینده ادوار مجلس بعد از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران گفت: شعار تبلیغاتی اینجانب دولت خوب، اقتصاد خوب است. در عصر حاضر ضرورت های سیاسی و اقتصادی تغییر کرده و شکل تازه ای به خود گرفته است. در روابط جدید دولت باید سیاستگذار و تعیین کننده خط مشی‌های کلی باشد و بر اساس قانون بخش خصوصی را در افزایش تولید یاری کند.

وی افزود: ملت قهرمان و عزیز ایران خزانه خالی و انبارهای خالی در پایان دولت دوازدهم را فراموش نکرده است.

پزشکیان: باید سیاستهای ابلاغی رهبری در کشور اجرا شود

مسعود پزشکیان نماینده فعلی و ادوار مجلس بعد از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری دوره چهاردهم، در جمع خبرنگاران گفت: آنچه ما و مجریان باید انجام دهند، حرفهای جدید و راه جدید نیست؛ مشکل ما این است که آنچه سیاستهای کلی ابلاغی از سوی رهبری و قانون و برنامه است را یک طرف می گذاریم و از خودمان حرف‌های دیگری می‌زنیم. باید برای اهداف سیاستهای ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری تلاش کنیم.

وی افزود: باید قبول کنیم کسانی که در این کشور هستند بر اساس توانایی‌هایشان باید جایگاه‌ها را به دست بگیرند نه بر اساس گروه و جناح. ما باید بدنبال کسانی برویم که علم، مهارت و تجربه دارند. ممکن است این افراد دوست ما هم نباشند ولی در جهت سیاستهای کلی باید عمل کنیم.

حقانیان: با تصمیم شخصی نامزد انتخابات ریاست جمهوری شدم

وحید حقانیان فعال سیاسی، پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری طی سخنانی در جمع خبرنگاران گفت: امروز بنا دارم در معرض و منظر شما ملت صبور و فهیم قرار بگیرم و از بطن هفتم و آخرین لایه مغز نظام به پوسته مهم اول و ظاهری گذر کنم.

وی با تاکید بر اینکه با تصمیم شخصی، خود را برای نامزدی چهاردهمین دوره ریاست جمهوری ایران معرفی می‌کنم،  افزود: گذر از این مرحله تاریخی و نظم نوین جهانی با توجه به منافع کشورها نیازمند بهره‌گیری از خرد جمعی، حضور گسترده مردم و استفاده از توانایی‌های مادی و معنوی کشور است.

اسلامی: ۱۲ نفر تاکنون در انتخابات ثبت نام کرده‌اند

سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: در دو روز گذشته ۹ نفر در ستاد انتخابات کشور ثبت نام رسمی شده است و با احتساب ۳ نفر امروز تعداد ۱۲ نفر تاکنون در ستاد انتخابات کشور ثبت نام خود را قطعی کردند.

حبیب‌الله دهمرده در انتخابات ثبت‌نام کرد

حبیب الله دهمرده نماینده ادوار سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی، در ستاد انتخابات برای ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری حاضر شد و ثبت نام کرد. 

علیرضا زاکانی داوطلب نامزدی انتخابات ریاست جمهوری شد

علیرضا زاکانی بعد از ظهر شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ با حضور در ستاد انتخابات کشور برای کاندیداتوری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری ثبت‌نام کرد.

وی اکنون شهردار تهران و دستیار رئیس‌جمهور در امور مدیریت آسیب‌های اجتماعی در شهر تهران است و سابقه ۴ دوره نمایندگان مجلس(دوره هفتم، هشتم و نهم از حوزه انتخابیه تهران و دوره یازدهم از خوزه انتخابیه تهران) را در کارنامه سوابق خود دارد.

زاکانی متولد ۱۲ اسفند ۱۳۴۴ است و تا کنون یک مرتبه نامزد انتخابات ریاست جمهوری شده است؛ او در رقابت‌های انتخاباتی سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در سال ۱۴۰۰ احراز صلاحیت شد و در جریان رقابت‌های انتخاباتی به نفع سید ابراهیم رئیسی از دیگر داوطلبان این انتخابات کناره گیری کرد. وی همچنین در انتخابات‌های یازدهمین دوره ریاست جمهوری در سال ۱۴۰۰ و دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در سال ۱۳۹۶ برای داوطلبی نامزدی انتخابات نام نویسی کرد ما صلاحیتش از سوی شورای نگهبان به تأیید نرسید.

میرتاج الدینی در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد

حجت‌الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج الدینی نماینده ادوار مجلس برای ثبت‌نام در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در ستاد انتخابات کشور حاضر شد و ثبت نام کرد.

زاکانی: قرار نیست از درد مردم بی خبر باشیم

علیرضا زاکانی شهردار تهران بعد از نام نویسی در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران طی سخنانی گفت: قرار نیست از درد مردم بی خبر باشیم و مردم در فشار اقتصادی بی‌پناه بمانند؛ قرار نیست از آمدن میان مردم واهمه داشته باشیم و سختی ها برای قشر خاصی از مردم باشد.

داوطلب انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: قرار نیست در برابر دشمنان منفعل و تابع باشیم. بلکه قرار است به مدد الهی، یاری شهیدان و در تبعیت از مقام معظم رهبری و به پشتوانه ملت با حرکتی جهادی و با شناخت شرایط کشور و با برنامه جامعه و دقیق با تحول مادی و معنوی جهش بزرگی در تکمیل سریعتر این مسیر رقم بزنیم.

زهره الهیان در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد

زهره الهیان نماینده ادوار مجلس عصر امروز برای ثبت‌نام در دوره چهاردهم ریاست جمهوری به ستاد انتخابات کشور مراجعه و ثبت نام کرد.

فداحسین مالکی در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد

فداحسین مالکی نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی برای ثبت‌نام در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در ستاد انتخابات کشور حاضر شد و ثبت نام کرد.

ثبت‌نام ۱۷ نفر تا پایان روز سوم برای انتخابات ریاست جمهوری

در پایان زمان ثبت نام در روز سوم، محسن اسلامی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران گفت: امروز ۲۳ متقاضی داوطلبی انتخابات ریاست جمهوری به ستاد مراجعه کردند که ۳ نفر خانم و ۲۰ نفر آقا بودند.

وی افزود: امروز ۸ نفر ثبت نام کردند که عبارتند از  سید احمد رسولی نژاد، مسعود پزشکیان، سید وحید حقانیان، حبیب الله دهمرده، علیزضا زاکانی، سید محمدرضا میر تاج الدینی، زهره الهیان و فداحسین مالکی.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: طی سه روز ثبت‌نام‌ها ۸۰ مراجعه‌کننده داشتیم که ۸ خانم و ۷۲ آقا بودند و مجموع ثبت‌نام‌ها به ۱۷ نفر رسید.

انتهای پیام/

کد خبر: 1232518

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 0 + 0 =