۶ عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی به مرتبه استادی ارتقا یافتند

در جلسات گروه «الف» و «ب» هیأت ممیزه دانشگاه آزاد اسلامی ۸۳ پرونده ارتقا به مرتبه استادیاری، ۱۴ پرونده ارتقا به مرتبه دانشیاری و ۶ پرونده ارتقا به مرتبه استادی به تصویب رسید.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، جلسات گروه «الف» و «ب» هیأت ممیزه دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست  بیژن رنجبر، قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد. در این جلسات ۸۳ پرونده ارتقا به مرتبه استادیاری، ۱۴ پرونده ارتقا به مرتبه دانشیاری و ۶ پرونده ارتقا به مرتبه استادی به تصویب رسید. 

 از این تعداد پرونده‌های مصوب دانشیاری و استادی، ۱۳ پرونده شامل تعلق یک پایه تشویقی شدند که به اتفاق آراء رأی مثبت گرفتند. در این جلسات با ارتقا مرتبه علمی سید محمدحسن حسینی، عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، اکرم الملوک لاهیجانیان عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات،  حسین پورقاسم عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد،  الهام منیری عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین ـ پیشوا و قرچک، افشین جوادی عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز و رامین یوسفی عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجد سلیمان به مرتبه استادی موافقت شد.

 سید محمدحسن حسینی با مدرک دکتری تخصصی برق ـ قدرت عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب است که موفق به ثبت اختراع  «مایع جوانسازی برای افزایش طول عمر کابل‌های XLPE فرسوده» و «راکتور تخلیه مانع دی الکتریک دو کاناله با ساختار سه الکترودمسطح در یک پیکر بندی » شده است. وی در سال‌های ۹۵ و ۹۸ موفق به کسب عنوان نویسنده برتر مقاله و همچنین در سال ۹۹ موفق به کسب عنوان مؤلف برتر کتاب شده است. اکرم الملوک لاهیجانیان با مدرک فوق دکتری مدیریت محیط زیست عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات است که دارای ۶۳ مقاله علمی پژوهشی است که در همایش‌های داخلی و بین المللی ارائه شده است.

 حسین پورقاسم با مدرک دکتری مهندسی پزشکی ـ بیوالکتریک از دانشگاه تربیت مدرس عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد است که دارای ۱۸۵ مقاله، ۸ طرح پژوهشی، ۳ جلد کتاب، ۳ اختراع داخلی و ۲ اختراع خارجی ثبت شده در USA Patent است.وی مفتخر به کسب ۱۰ عنوان پژوهشگر و مخترع برتر شده است.

 الهام منیری با مدرک دکتری تخصصی شیمی فیزیک عضو هیأت علمی تمام وقت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین ـ پیشوا و قرچک است که دارای ۱۳۰ مقاله ISI  و ۳۰ مقاله  علمی پژوهشی در زمینه شیمی دارویی و نانوتکنولوژی است.وی تاکنون موفق به تألیف و ترجمه ۵ جلد کتاب دانشگاهی و  ثبت ۲ اختراع و  کسب ۵ عنوان پژوهشگر برتر شده است.

 افشین جوادی با مدرک دکتری تخصصی بهداشت و مواد غذایی عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز است که موفق به نگارش ۶۰ عنوان مقالهISI    و بیش از ۴۲ عنوان مقاله علمی پژوهشی شده است.کسب چندین عنوان پژوهشگر نمونه، استاد نمونه و ... تنها بخشی از افتخارات دکتر جوادی است. رامین یوسفی با مدرک دکتری فیزیک عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجد سلیمان است که دارای بیش از ۱۳۷ مقاله ISI و چندین مقاله علمی ـ پژوهشی با نمایه ISC است.وی جز ۲ درصد دانشمند برتر در زمینه فیزیک علم مواد از طرف سایت تامسون و رویترز در سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ و همچنین جزء سرآمدان دانشگاه آزاد اسلامی معرفی شده است.

انتهای پیام/

کد خبر: 1146640

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 6 =