ایسکانیوز: بلک‌بری دیگر آن کمپانی بزرگ و قدرتمند سال‌های میانی دهه‌ی گذشته نیست. کمپانی کانادایی در طول این سال‌ها سیاست‌های اشتباهی را در پیش گرفت و همین مسئله سبب شد تا بازار را به رقبای تازه‌نفس خود واگذار کند. با این حال به نظر می‌رسد که مدیریت جدید این شرکت با معرفی گجت‌های مدرن، سعی در بازیابی جایگاه این شرکت صاحب‌نام دارد.

سران بلک‌بری به تازگی و با همکاری دو کمپانی سامسونگ و IBM، اقدام به تولید نسل جدید تبلت‌های خود کرده‌اند. سکیوتبلت (Secutablet) تمرکز اصلی خود را بر روی امنیت اطلاعات کاربران قرار خواهد داد و از نظر ساختاری، ظاهری شبیه به نسخه‌ی اصلاح شده‌ی گلکسی تب S با صفحه نمایش 10.5 اینچی خواهد داشت.

1

تیم بلک‌بری چندی پیش کمپانی سکیواسمارت (Secusmart) را خریداری کرد و حال به نظر می‌رسد که با همکاری مهندسان این شرکت، قصد دارد تا تبلت خود را به یکی از امن‌ترین مدل‌های موجود در بازار بدل کند. منابع نزدیک به شرکت کانادایی معتقدند که سران بلک‌بری این مدل را جهت پیش‌فروش در تعداد بالا به کمپانی‌های دولتی و غیر دولتی معرفی کرده و امیدوارند که به رقیبی قدرتمند برای محصولات اپل در ادارات و محیط‌های مشابه بدل شوند.
کد خبر: 240938

وب گردی

وب گردی