تهران- ایسکانیوز: مديركل روابط عمومي ستاد مبارزه با مواد مخدر از انتشار آلبوم موسیقی «بگو نه» با صدای شش خواننده محبوب كشور خبر داد.
به گزارش روابط عمومي ستاد مبارزه با مواد مخدر، فرزين رحيم‌نظري در اين رابطه با بيان اينكه هنر در پيشگيري از آسيب‌هاي اجتماعي و افزايش سطح اطلاع افراد جامعه نسبت به اين آسيب‌ها نقش موثري دارد، گفت: هنر مقوله‌اي گسترده است و انواع هنرهايي كه هر كدام به شكلي روي افراد و ذهن آن‌ها تأثير مثبت دارند، بي شمار هستند. مثلاً فيلم و موسيقي تأثير بسزايي بر ذهن مخاطب دارند و بهترين ابزار براي انتقال اطلاعات محسوب مي‌شوند.
او ادامه داد: با توجه به شيوع اعتياد در جامعه نيز بايد به طريقي به جوانان و نوجوانان یاد داد كه چگونه در مقابل همسالان خود در برابر تعارف مصرف مواد مخدر مقاومت کنند و به آن نه بگویند. چرا كه مطالعات نشان مي‌دهد يكي از راه‌هاي اثربخش پيشگيري از سوء مصرف مواد مخدر، آموزش مهارت‌هاي زندگي است و اينکه افراد بتوانند از اين طريق توانمندي‌هاي خود را افزايش دهند و در مقابل انواع مواد مخدر نه بگويند.
مديركل روابط عمومي ستاد تصريح كرد: بر همين اساس با توجه به علاقه وافري كه جوانان و نوجوانان كشور، به موسيقي دارند، آلبوم موسيقي «بگو نه» در شش قطعه و با صدای شش خواننده با هدف پيشگيري از اعتياد توسط ستاد مبارزه با مواد مخدر تولید و منتشر شده است.
رحيم‌نظري در ادامه گفت:  «تو از آدما به دوري» با صداي رضا صادقي، «درخت ايستاده ميمير‌د» با صداي عليرضا عصار، «تازه شو» با صداي فريدون آسرايي، «بگو نه» با صداي حامد زماني، «حريم» با صداي مجتبي كريمي و «بن بست» با صداي حميد فولادي را از آثار اين آلبوم برشمرد.
او ادامه داد: ترانه‌سرايي اين شش اثر توسط عبدالجبار كاكايي، فريد احمدي، افشين مقدم، حامد زماني و اسماعيل فرزانه بوده است و آهنگسازي و تنظیم اين شش ترانه را فواد حجازي، حمزه قدياني، علي اكبر كردبچه و امير جمالزاده انجام داده‌اند.
به گفته رحیم نظری، اين آلبوم در ایام نوروز ۱۳۹۴ توسط سازمان جوانان جمعيت هلال احمر در مبادي ورودي شهرها به صورت رايگان در بين مسافرين نوروزي توزيع مي‌شود.
کد خبر: 241522

وب گردی

وب گردی