ایسکانیوز: فعالین فرهنگی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی "در حال و هوای نوروز" به استقبال بهار رفتند. این برنامه به همت شورای هماهنگی کانون‌های فرهنگی این دانشگاه متشکل از کانون‌های فیلم و عکس، تئاتر، فرهنگ و ادب، مطالعات سیاسی، خبرنگاران نصیر و محیط زیست و با همکاری شورای صنغی برگزار شد. در این برنامه‌ دانشجویان ابتدا به تماشای تئاتر "آخرین نامه" ساخته مهرداد کورش‌نیا در تماشاخانه باران نشستند واز ابتدای روز دوشنبه سفره‌های هفت سین در هر دانشکده به همت دانشجویان علاقه‌مند برپا شد.
برپایی نمایشگاه خیریه در لابی دانشکده مکانیک این دانشگاه دیگر برنامه هفته فرهنگی خواجه نصیر بودکه تمامی عواید آن(نزدیک به 1 میلیون و پانصد هزار تومان) به امور خیریه اختصاص می یابد. مراسم کاشت نهال نیز به مناسبت بزرگداشت هفته درختکاری در حیاط دانشکده مکانیک و با حضور ریاست این دانشکده و تعدادی از دانشجویان علاقه‌مند برگزار شد.

unnamed unnamed (1)
در انتهای این روز جشن استقبال از نوروز که "نوروزنامه" نام گرفته بود با حضور نزدیک به 400 نفر از علاقه‌مندان در آمفی‌تئاتر مرکزی دانشگاه برگزار شد. در این مراسم کورش سلیمانی، کارشناس فرهنگی دانشگاه، به خوانش بهاریه ومحمد علی اینانلو به عنوان یکی از برجسته‌ترین اساتید حوزه محیط زیست به ایراد سخنرانی پرداختند. اجرای گروه رادیو اینترنتی "روغن حبه انگور"، مسابقه عکاسی سلفی با موضوع "من و دانشگاه" و رقابت "شعر یادت نره" از دیگر بخش‌های این مراسم پرشور را شامل میشد.
چهارشنبه هفته فرهنگی دانشگاه خواجه نصیر میزبان فیلم "اعترافات ذهن خطرناک من"، اثر تحسین شده هومن سیدی و برنامه تهران‌گردی با حضور 84 نفر از دانشجویان بود که همراه با اتوبوس‌های ویژه گردشگری از موزه هنرهای ملی، باغ نگارستان و موزه کمال‌الملک در میدان بهارستان دیدن کردند.
گفتنی است این برنامه با بازدید ازخانه سالمندان کهریزک در روز پنج شنبه پایان یافت.
کد خبر: 242312

وب گردی

وب گردی