پورحیدری: تنها آرزویم قهرمانی استقلال است

سرپرست و پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت:‌ تنها آروزی من قهرمانی استقلال در لیگ برتر امسال است.

به گزارش ایسکانیوز، منصور پورحیدری در خصوص آخرین شرایط جسمانی خود بعد از بازگشت به منزل اظهار داشت: خوشبختانه شرایطم نسبت به روزهای اول خیلی بهتر شده و وضعیت خوبی دارم. در ا ین مدت هم پیگیر اخبار استقلال بودم و شنیدم تیم بازیکنان خوبی می‌گیرد و نیم‌فصل دوم قوی‌تر خواهد شد.

وی در پاسخ به این سؤال که آرزویش چیست، گفت: آرزوی امسال من قهرمانی استقلال است و می‌دانم که همه پیگیر من بودند و فقط دوست دارم استقلال به سرمنزل مقصود برسد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال با تشکر از کسانی که به عیادت او آمده‌اند، گفت: فقط می‌توانم از آنها تشکر لفظی کنم و امیدوارم روزی دوباره به جمع استقلال برگردم و البته از بازیکنان تیم تشکر می‌کنم که در این مدت همواره به یاد من بودند و انگیزه‌شان به خاطر من در بازی‌ها چند برابر شده بود.

وی تأکید کرد: افراد مختلفی از چهره‌های سیاسی و ورزشی به ملاقات من آمدند که این مسئله مسئولیت من را سنگین‌تر کرد و تلاش می‌کنم روزی محبت آنها را جبران کنم.

وی در پایان از فرزاد مجیدی نیز تشکر کرد و گفت: او در این مدت زحمات زیادی کشید و با حرکاتی که در کنار زمین انجام می‌داد، باعث قوت قلب من می‌شد.

604/601

کد خبر: 571005

وب گردی

وب گردی