برخورد سرد رحمتی و عمران زاده/تمرینات استقلال 28 تعطیل می شود

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در غیاب دو بازیکن این تیم برگزار شد.

به گزارش ایسکانیوز،تیم فوتبال استقلال از ساعت 16 امروز برنامه‌های آماده‌سازی خود را در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی پیگیری کرد.

* امید ابراهیمی و جابر انصاری غایبان تمرین امروز استقلال بودند، اما بقیه بازیکنان در محل تمرین حضور داشتند، ضمن آنکه سید مهدی رحمتی بعد از یک روز غیبت در تمرین آبی‌پوشان حاضر شد.

* قبل از شروع تمرین، این شایعه در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی مطرح شد که حسین بادامکی در دیدار استقلال و پدیده از داور دو کارت زرد دریافت کرده و وی باید از زمین اخراج می‌شد. اعضای تیم استقلال هم در طی تمرینات امروز در حال پیگیری این شایعه بودند.

* قبل از شروع تمرین، پرویز مظلومی بازیکنان استقلال را دور هم جمع کرد و در خصوص عملکرد آنها مقابل پدیده و وضعیت آماده‌سازی تیم در ادامه راه با بازیکنان به گفت‌وگو پرداخت.

مظلومی در ادامه برنامه آبی‌پوشان را تشریح کرد و گفت: تمرینات استقلال از روز 28 تا 3 تعطیل است و از روز 4 فروردین‌ماه برنامه‌های آماده‌سازی مجدداً پیگیری خواهد شد، این در حالی است که به نظر می‌رسد مظلومی توجهی به اردوی سوئد ندارد و این بازی ظاهراً لغو شده است.

* هنگامی که صحبت مظلومی با بازیکنان تمام شد، وی خسرو حیدری را کنار کشید و برای دقایقی با او گفت‌وگو کرد، همچنین سرمربی تیم استقلال با سجاد شهباززاده و محسن کریمی که به تیم ملی فوتبال دعوت شده‌اند، به صحبت پرداخت.

* دروازه‌بانان تیم استقلال امروز قبل از شروع کار گلری، به بازی تنیس فوتبال مشغول بودند.

* مهدی رحمتی و حنیف عمران‌زاده دو بازیکنی که طی هفته گذشته شایعه شده بود در یکی از تمرینات با یکدیگر درگیر شده‌اند، امروز بدون توجه به هم و با برخوردی کاملاً معمولی در تمرین آبی‌پوشان حضور پیدا کردند.

* در بخش اول تمرین، بازیکنان به گرم کردن بدن‌های خود پرداخته و سپس در گروه های چهارنفره آقاوسط انجام دادند، در بخش بعدی نیز، فوتبال درون‌تیمی صورت گرفت که استقلالی‌ها حدود 50 دقیقه این مسابقه درون‌تیمی را برگزار کردند.

* خسرو حیدری امروز هم مثل چند روز گذشته زیرنظر مربی بدنساز آبی‌پوشان تمرین اختصاصی انجام داد و نزدیک به یک ساعت، برنامه‌های استقامتی را پشت سر گذاشت.

* تمرینات تیم فوتبال تیم استقلال همچنان ادامه دارد و بازیکنان این تیم از فردا ساعت 16 مجدداً به آماده‌سازی خواهند پرداخت.

603

کد خبر: 607466

وب گردی

وب گردی