سرپرستان واحدهای اسلامشهر، شهرقدس و فناور و نوآور پردیس منصوب شدند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور احکامی، سرپرستان دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای اسلامشهر، شهرقدس و فناور و نوآور پردیس را منصوب کرد.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی احکامی جداگانه، علیرضا عراقیه را به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر، حامد افشاری را به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس و حسین اصغری شیوایی را به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد فناور و نوآور پردیس منصوب کرد. 

بیشتر بخوانید:

سرپرست مرکز گزینش دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد

در متن حکم دکتر طهرانچی خطاب به علیرضا عراقیه آمده است: «بنا به پیشنهاد سرپرست محترم دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر» منصوب می شوید.از جناب‌عالی انتظار می رود با بهره‌گیری از کلیه ظرفیت‌های معنوی، مادی و سرمایه‌های انسانی دانشگاه به ویژه تقویت نقش‌آفرینی اعضای هیأت علمی و کارکنان در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر حفظ کیان دانشگاه، گسترش فضای انقلابی و ارتقای علمی دانشگاه و همچنین اجرای برنامه پنج ساله دانشگاه آزاد اسلامی و اعتلای واحد اهتمام ورزید».

علیرضا عراقیه با مدرک دکتری تخصصی برنامه ریزی درسی عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر و عضو هیات مدیره انجمن مطالعات برنامه درسی ایران است. از جمله سوابق اجرایی وی می توان به مدیرکل پژوهش و تحصیلات تکمیلی معاونت علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی، معاون مرکز تعالی علوم انسانی و هنر، معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی واحد اسلامشهر و رئیس دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی واحد اسلامشهر اشاره کرد.

دکتر طهرانچی همچنین طی نامه جداگانه ای از زحمات حسین اصغری شیوایی سرپرست سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر قدردانی کرد.

انتصاب سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس

در متن حکم دکتر طهرانچی خطاب به حامد افشاری نیز آمده است: «بنا به پیشنهاد سرپرست محترم دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس» منصوب می شوید. از جناب‌عالی انتظار می رود با بهره‌گیری از کلیه ظرفیت‌های معنوی، مادی و سرمایه‌های انسانی دانشگاه به ویژه تقویت نقش‌آفرینی اعضای هیأت علمی و کارکنان در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر حفظ کیان دانشگاه، گسترش فضای انقلابی و ارتقای علمی دانشگاه و همچنین اجرای برنامه پنج ساله دانشگاه آزاد اسلامی و اعتلای واحد اهتمام ورزید».

حامد افشاری عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن است که دارای سوابقی ازجمله مدیرکل کارآفرینی و تجاری سازی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، مدیرکل تجاری سازی پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس مرکز رشد و معاون آموزشی و دانشجویی دانشکده کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن بوده است.

همچنین دکتر طهرانچی در نامه ای جداگانه، از تلاش ها و زحمات عبدالله قاسمی پیربلوطی سرپرست سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس قدردانی کرد. 

انتصاب سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد فناور و نوآور پردیس

در متن حکم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خطاب به حسین اصغری شیوایی آمده است: «در راستای تحقق بسته کاری «توسعه فناوری، نوآوری و کارآفرینی» و راه کنش ها و اقدامات مرتبط به ویژه راه کنش «هماهنگ سازی و تحقق زنجیره چرخش ایده تا محصول در نظام آموزش، تحقیقات و فناوری دانشگاه» و اقدامات ذیل آن از سند تحول و تعالی دانشگاه و به منظور ایجاد دانشکده های فناوری براساس فناوری های راهبردی و پیشران، بنا به پیشنهاد رئیس محترم استان تهران و با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و سوابق ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد فناور و نوآور پردیس» منصوب می شوید.از جنابعالی انتظار می رود با بهره‌گیری از ظرفیت‌های معنوی و مادی و سرمایه های انسانی دانشگاه، در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر گسترش فضای انقلابی، حفظ کیان دانشگاه، ارتقای علمی و همچنین اجرای سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی اهتمام ورزید».

حسین اصغری شیوایی دارای مدرک دکترای نانو فناوری و عضو هیأت علمی واحد اسلامشهر است که پیش از این سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر، معاون پژوهش و فناوری و مدیر مرکز رشد واحد اسلامشهر بوده است.

همچنین دکتر طهرانچی طی نامه جداگانه از زحمات و تلاشهای حامد افشاری سرپرست سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد فناور و نوآور پردیس قدردانی کرد. 

انتهای پیام/

کد خبر: 1202923

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 0 + 0 =