ایسکانیوز: هفتمین جشنواره جوان حضرت علی‌اکبر(ع) - جوان سرباز- صبح امروز با حضور کلیه سربازان ستاد ناجا در سالن فجر برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ پرویز آهی در هفتمین جشنواره جوان حضرت علی اکبر (ع) - جوان سرباز- که با حضور سربازان ستاد نیروی انتظامی در سالن فجر برگزار شده بود، اظهارداشت: این جشنواره با هدف ارج نهادن به سربازان از سال 88 آغاز و هر ساله به میزبانی یکی از سازمان های نیروهای مسلح با شکوه هرچه تمام تر برگزار می شود.

به گفته وی، هفتمین جشنواره جوان سرباز در سال 1394 به میزبانی نیروی انتظامی برگزار می شود.

فرمانده قرارگاه پشتیبانی ستاد ناجا، احترام و ارزش گذاری به سرباز و خدمت سربازی، معرفی الگوی موفق از جوان سرباز در عرصه های گوناگون به جامعه، تجلیل از سربازان پرتلاش در عرصه های 10 گانه، تبیین نقش سرباز در عرصه نظم و امنیت و سازندگی و آشنا کردن جامعه با این نقش آفرینی ها،به نمایش گذاشتن جلوه هایی از توانمندی های سربازان در جامعه و تصویر سازی از نقش سربازان در زندگی و موقعیت اجتماعی انها را از محورهای این جشنواره عنوان کرد.

وی با اشاره به 10 محور اصلی جشنواره جوان سرباز که تلاش شده سربازان برتر در این محورها شناسایی و انتخاب شوند، گفت: سرباز، دفاع، امنیت و اقتدار ملی؛ سرباز ، ایثارگری و فداکاری ،شهید و جانباز؛ سرباز، وظیفه شناسی و اقدام برجسته؛ سرباز، امور فرهنگی، هنری و تبلیغات؛ سرباز، خلاقیت و فناوری؛ سرباز، ورزش و تربیت بدنی؛ سرباز، نظم و انضباط اجتماعی؛ سرباز، دینداری و بصیرت؛ سرباز، مسئولیت پذیری در خانواده و سرباز ، سازندگی و تفکر بسیجی را از محورهای این جشنواره به شمار می آید.

فرمانده قرارگاه پشتیبانی ناجا در خاتمه گفت: در این جشنواره از میان کلیه سربازان ستاد ناجا که اقدامات برجسته ای در حوزه محورهای ده گانه داشتند، 16 نفر به همراه دو سرباز از خانواده معظم شهیدان انتخاب شدند.
کد خبر: 216945

وب گردی

وب گردی