کیانیان: هنرمندان کودکان مبتلا به سرطان را تنها نمی گذارند

رضا کیانیان بازیگر صاحب نام ایرانی، یکی از 52 هنرمند حاضر در نمایشگاه هنرهای تجسمی «رنگ عشق2» گفت: 25 ساله شدن محک در ایران باعث خوشحالی است.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از روابط عمومی محک، کیانیان که یکی از تابلو عکس هایش در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده، با بیان اینکه هنرمندان کودکان مبتلا به سرطان را تنها نمی گذارند افزود: هنرمندان با مسئولیت اجتماعی خود آشنا هستند و به خوبی به آن عمل می کنند، تا جایی که از همان سال های ابتدایی شکل گیری محک در کنار این مؤسسه بوده اند.
وی با اشاره به 25 سالگی محک گفت: سازمان های مردم نهاد به دلایل اجتماعی مختلف عمر کوتاهی دارند و باید به مؤسسه ای چون محک تبریک گفت که به 25 سالگی رسیده و من از این موضوع بسیار بسیار خوشحالم، دعا می کنم تا زمانی که سرطان در جهان هست، محک هم فعالیت کند.
50 درصد عواید این نمایشگاه به کودکان محک تعلق دارد اما کیانیان آن بخش از عواید حاصل از فروش اثر که به هنرمند اختصاص می گیرد را نیز به محک تقدیم کرد و گفت: امیدوارم زمانی سرطان ریشه کن شود و محک نیز به کارهای عام المنفعه دیگری بپردازد.
رضا کیانیان که در کارنامه حرفه ایش علاوه بر بازیگری سینما، تلویزیون و تئاتر، طراحی و عکاسی هم می کند، چندی پیش کتابی با عنوان «این مردم نازنین» نگاشت و ثابت کرد که توجه به مردم و حضور در جمع آنها، از جمله مسائل مورد توجه اوست.
این نمایشگاه با هدف تأمین هزینه دارو و درمان کودکان مبتلا به سرطان تا پایان 19 شهریور در گالری رواق برج میلاد برپاست.

105105

کد خبر: 675645