ایووانکویچ: منتظر تصمیم‌گیری مسئولان هستیم

سرمربی کروات تیم ملی فوتبال عمان اظهار امیدواری کرد با عبور از بحران کرونا شادی و نشاط حاصل از رویدادهای ورزشی به جهان بازگردد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری ایسکانیوز، برانکو ایوانکوویچ که پس از توقف فعالیت‌های ورزشی به زاگرب بازگشت، در گفت و گو با پایگاه خبری ورزش عمان گفت: امیدوارم زندگی به حالت عادی بازگردد و این بحران هرچه زودتر به پایان برسد. شاهد توقف فعالیت‌های ورزشی در سراسر جهان هستیم و امیدوارم با سپری کردن این دوران شاهد بازگشت شادی و نشاط حاصل از ورزش باشیم.

برانکو در خصوص برنامه‌های کاری خودش گفت: در انتظار تصمیم‌گیری پیرامون مسابقات باشگاهی و ملی هستیم تا برای ادامه کار برنامه‌ریزی کنیم. با این وجود اعضای کادرفنی کار خودشان را دنبال می‌کنند و با شروع دوباره مسابقات در خصوص برگزاری اردوها، بازی‌های تدارکاتی و برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی عمان پیش از دیدار با افغانستان، قطر و بنگلادش تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

به نوشته پایگاه خبری ورزش عمان با وجود سفر برانکو و دستیارانش به کرواسی سرمربی تیم ملی عمان از زلاتکو درخواست کرده در مسقط بماند. بر این اساس زلاتکو همچنان در عمان حضور دارد و تمرینات انفرادی و خانگی بازیکنان تیم ملی این کشور همچنین بازی‌های گذشته تیم ملی عمان را مورد تحلیل و بررسی قرار می‌دهد که گزارش این تحلیل‌ها در اختیار برانکو قرار می‌گیرد.

در ادامه این گزارش آمده است: هرچند مسیر برانکو هنوز آغاز نشده اما امید زیادی وجود دارد که او بتواند نتایج مثبتی برای تیم ملی عمان کسب کند همانطور که ایران را به مرحله نهایی جام جهانی رساند و به عنوان دستیار در کنار تیم ملی کرواسی در جایگاه سوم جام جهانی 1998 قرار گرفت.

کد خبر: 1067623