معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران منصوب شد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران در حکمی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه را منصوب کرد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری ایسکانیوز، حسین قناعتی سرپرست دانشگاه در حکمی محمدحسین صادقیان را به عنوان معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه منصوب و در نامه‌ای از خدمات ارزشمند محمدحسین پورغریب شاهی معاون پیشین قدردانی کرد.

در این حکم آمده است: دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان نماد آموزش عالی در حیطه علوم پزشکی وظیفه خود می داند که با قوت، رسالت خود را در زمینه های آموزش، تحقیق و فناوری، درمان، بهداشت و ارائه خدمات سلامت با کیفیت مطلوب و به صورت روزآمد پیگیری و محقق کند. نظر به تعهد، تجربه، توانمندی و سوابق ارزشمند علمی و اجرایی جنابعالی، شما را به عنوان معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه منصوب می‌کنم.

در این حکم مطرح شده است: انتظار می‌رود با تعامل سازنده با سایر معاونان و روسای دانشکده ها، بهره مندی از توان مدیران و کارشناسان آن حوزه و جلب همکاری اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه، علاوه بر تدبیر امور جاری، بر اساس ضوابط، آئین نامه‌ها و مقررات موجود، نسبت به برنامه ریزی جهت امور ذیل تا حصول نتیجه اهتمام ویژه داشته باشید.

این حوزه‌ها شامل عملیاتی کردن برنامه های توسعه و سلامت دولت متناسب با ماموریت‌های آن حوزه، تعیین اولویت‌های آن حوزه با توجه به اسناد بالادستی، به ویژه نقشه علمی و همچنین تجارب برنامه های پیشین دانشگاه با هدف تدوین برنامه ۴ ساله ۱۴۰۴ -۱۴۰۰ دانشگاه با تکیه بر ارتقای کیفی آن حوزه، اولویت قراردادن برنامه‌ها در زمینه مواجهه با همه گیری کووید ۱۹ و واکسیناسیون تا کنترل مناسب آن، تاکید بر محوریت دانشجو در تمام فعالیت‌های آن حوزه و برقراری ارتباط موثر، سازنده و دوسویه با دانشجویان، توجه به نیازهای فرا آموزشی دانشجویان به ویژه نیازهای رفاهی، فرهنگی و خدمات سلامت و مشاوره، بهره گیری از ظرفیت فراوان دانشجویان مستعد در برنامه‌های مختلف و فراهم کردن فضای آرام و پرنشاط برای وی، پیگیری تکمیل پروژه‌های نیمه تمام خوابگاهی، رفاهی، فرهنگی و ورزشی دانشجویان با حداکثر توان و سرعت ممکن، عمق بخشیدن به برنامه‌های فرهنگی در جهت برآورده کردن نیازهای روحی و معنوی دانشجویان با توجه به منابع غنی دینی و ملی با همکاری دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، ترویج، گسترش و ارتقای رفتار حرفه ای با بهره گیری از آموزه‌های علمی، دینی و ملی، صیانت از منابع فیزیکی و مالی، خلق منابع جدید مالی و مدیریت هزینه‌ها، توجه خاص به ارتقای کرامت نیروی انسانی همراه با افزایش بهره وری و مهارت‌های ارتباطی کارکنان هستند.

در انتهای این حکم آمده است: امید می‌رود حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه با به کار گرفتن تمام توان و ظرفیت، به حرکت خود با سرعت و شتاب مطلوب در جهت اهداف تعیین شده ادامه دهد. از درگاه خداوند متعال توفیق شما را در انجام امور محوله خواستارم.

گفتنی است، محمدحسین صادقیان استادیار دانشگاه علوم پزشکی تهران است. پیش از این محمدحسین پورغریب شاهی این مسئولیت را برعهده داشت که سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران در نامه‌ای از خدمات وی قدردانی کرد.

انتهای پیام/

کد خبر: 1112439

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 11 =