سومین دوره رویداد ملی کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه آزاد اسلامی سمنان برگزار شد

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان از برگزاری سومین رویداد ملی رقابت‌های تیم‌های دانشجویی در کرسی‌های آزاداندیشی در سمنان خبر داد.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز از سمنان، مهدی سلطانی فر، رئیس شورای فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان گفت: سومین دور از سلسله نشست‌های تخصصی و رقابتی تیم‌های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در کرسی‌های آزاداندیشی در واحدهای دانشگاهی استان سمنان برگزار شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان درباره عناوین و موضوعات مطرح‌شده در سومین کرسی افزود: این رویداد در چهار محور کلی فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی با حضور ۸۹ تیم برگزار شد که در محور اجتماعی ۳۲ ، فرهنگی۲۷، اقتصادی و سیاسی هرکدام ۱۵ تیم حضور داشتند.

وی بیان کرد: در این دور از رقابت‌ها، ۵ واحد و یک مرکز دانشگاهی استان در محورهای چهارگانه کرسی دارای تیم‌های دانشجویی بودند که واحد سمنان با ۱۹تیم، واحد گرمسار ۲۳، دامغان ۱۱،  شاهرود ۳۱، مهدی شهر ۳ و مرکز شهمیرزاد با ۲ تیم در رویداد حاضر شدند.

سلطانی فر با اشاره به اینکه دور اول رقابت‌ها از هفتم اسفند آغاز شد و تیم‌ها شرکت کننده در هر محور در این مرحله به ‌صورت درون واحدی با یکدیگر به رقابت پرداختند افزود: مرحله دوم و استانی این دوره از رقابت‌ها با شرکت ۳۲ تیم در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۲۳ و ۲۴ اسفند ماه بصورت همزمان در واحدهای دانشگاهی استان سمنان برگزار شد و پس از مناظره تیم‌های موافق و مخالف پیرامون موضوعات مطرح شده نتایج ذیل رقم خورد.

در محور فرهنگی که واحد سمنان مجری آن بود تیم‌های کانون تئاترشاهرود و راویان (شهید سلیمانی) از واحد گرمسار، در محور اقتصادی که به میزبانی واحد دامغان برگزار شد، تیم شهید هادی شجاع از آن واحد، در محور سیاسی که در واحد شاهرود برگزار شد تیم مفتاح از واحد دامغان و در محور اجتماعی که به میزبانی گرمسار برگزار شد، تیم‌های فانوس از آن واحد و روانشناسی1400 از واحد شاهرود به مرحله کشوری سومین دوره رویداد ملی رقابت‌های تیم‌های دانشجویی در کرسی‌های آزاد اندیشی دانشگاه آزاد اسلامی راه یافتند.

انتهای پیام /

کد خبر: 1175178

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 9 =