امیر حیدری:  هیچ قدرتی جرات نگاه چپ به جمهوری اسلامی و فکر تعدی ندارد

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: هیچ قدرتی جرات نگاه چپ به جمهوری اسلامی و فکر تعدی ندارد، به طوری که امریکا که ادعا دارد ۶۵ درصد انرژی دنیا را تامین می‌کند منطقه را از ترس نیروهای جمهوری اسلامی ترک کرد.

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، امیر سرتیپ کیومرث حیدری شامگاه چهارشنبه در آیین سومین یادواره شهدای بسیجی شهرستان اراک و شهدای کوی مصطفی خمینی (ره) که در مسجد امام المهدی (عج) برگزار شد، اظهار داشت: صراط مستقیم راهی است که هر کدام از انسان‌ها توفیق حرکت در این مسیر را پیدا کنند به طور حتم عاقبت بخیر و رستگار خواهند شد؛ این از ویژگی منحصربه فرد صراط مستقیم است.

بیشتر بخوانید:

بهادری‌جهرمی: مردم پای کار بیایند، تحریم آمریکا اثرگذار نیست

وی افزود: راه نورانی به طور حتم به دلیل راه و راهنما نیاز دارد تا مسیر را روشن کند و مسیر را پیدا کنیم، پیامبران الهی نماد صراط مستقیم برای امت خود بودند و رسول اله در زمان حیات خود نماد صراط مستقیم برای امت خود بود، در غیاب رسول الله نیز امامان معصوم صراط مستقیم بودند و امروز صراط مستقیم ما وجود "ولایت فقیه" است و ولایت فقیه نیز به نیابت از امام زمان (عج)راه صراط مستقیم است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: خداوند قدیر است و قدرت بی‌حد در اختیار خدا است، خداوند قدرت خود را به بندگانی که استطاعت قدرت دارند منتقل می‌کند که مصداق آن رفتار تجلی پیدا کرده در رهبر کبیر انقلاب اسلامی است که رهبری نهضت را عهده دار شد و به پیروزی رساند و عظمت این نهضت تا بدان جایی است که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمود انقلاب امام به مصداق بعث ثانی است.

حیدری بیان کرد: بسیجیان لشکر مخلص خدا هستند که به خاطر خدا پای کار می‌آیند، بسیج شامل تعدادی انسان فرهیخته، خداجوی، بی‌ادعای ولایت‌پذیری که در هر صحنه‌ای حاضر می‌شوند و پست و مقام برای آنها معنایی ندارد و تنها به جهت اجابت فرمان خداوند و اجابت صراط مستقیم بسیج می‌شوند. این قدرت در فراق امام راحل به رهبر معظم رهبری انتقال پیدا کرد. امام راحل با قدرت و بصیرت الهی خود فرمودند که نظام کمونیسیم از بین می‌رود و شاهد آن بودیم و امروز امام عظیم شان ما وعده کرده که استکبار جهانی روزی نابود خواهد شد.

وی ادامه داد: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی از قدرت و اقتدار برخوردار است و اقتدار آن به برکت نظام جمهوری اسلامی و امامین انقلاب کسب کرده است، ۵ قدرتی که حق وتو در سازمان ملل متحد دارند یک طرف میز می‌نشینند و در مقابل آنها نماینده جمهوری اسلامی ایران می‌نشیند که این اقتداری است که انقلاب ما آفریده است و جهاد تبیین حضرت آقا به منظور ارزش‌ها و اقتداری است که انقلاب آفریده و باید به جهان نشان دهیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: ۱۵۶ فرستنده رادیو تلویزیونی علیه حقلانیت جمهوری اسلامی هفت شبانه روز فعالیت می‌کنند که این اقتدار است چراکه در مقابل قدرت نورانی که برگرفته از قدرت خداست از اعمال شیطانی خود کم آوردند و آنچه به ذهن پوشالی آنها می‌رسد مانند تخریب نهضت انقلاب، تغییر جهت انقلاب تا بمباران شیمیایی و انواع ترفندها را به کار گرفتند و امروز به جنگ فرهنگی روی آوردند که رهبر معظم انقلاب اسلامی از آن به عنوان شبیه خون فرهنگی نام برده است.

حیدری تصریح کرد: امروز هر آمایش سیاسی که در کشورهای دنیا مشاهده می‌کنیم دورانی را طی کردند تا به وضعیت ثابت رسیدند، بعد از پایان جنگ جهانی اول آمایش جدیدی در نظام سیاسی دنیا ایجاد شد، جهان نظم و آمایش سیاسی جدید پیدا کرد و در جنگ جهانی دوم آمایش دیگر ایجاد شد و در نظام سیاسی دنیا دو قطب شرق و غرب ظهور پیدا کرد که هر کدام تلاش کردند کشورهای کوچک را تحت استعمار خود درآورند.

وی ادامه داد: انقلاب ما طلیعه‌دار یک نظم جدیدی در دنیا خواهد بود، امام راحل راحل وعده داد انقلاب ما نه گرایشی به شرق و نه گرایشی به غرب دارد، از انقلاب ما تا سنوات اخیر بحث جدیدی تحت عنوان نظم نوین جهانی مطرح شد یعنی جهان از دو قطبی بودن خارج و وارد جهان تک قطبی می‌شود که آمریکا به عنوان کدخدای دهکده جهانی می‌ایستد در کنار این نظریه رهبر فرمود ما در حال عبور از یک پیچ تاریخی هستی وعبور موفقیت آمیز ما از پیچ تاریخی ادامه پیدا می‌کند تا نظم سومی را در جهان ایجاد کند، نظمی که در آن جمهوری اسلامی را به قدرت بزرگ تبدیل خواهد کرد و جهانیان به آن گرایش پیدا خواهند کرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش عنوان کرد: در سال‌های اخیر آمریکایی‌ها، افغانستان و عراق را تصرف کردند و قطعا به خاک کشور ما چشم طمع داشتند اما هیچ قدرتی جرات نگاه چپ به جمهوری اسلامی و فکر تعدی ندارد، به طوری که این قدرتی که ادعا دارد ۶۵ درصد انرژی دنیا را تامین می‌کند منطقه را از ترس نیروهای جمهوری اسلامی ترک کرد و خلیج فارس و افغانستان را ترک کرد بنابراین باید باور داشته باشیم جمهوری اسلامی از پیچ تاریخی عبور می‌کند و جایگاه ویژه‌ای خواهد داشت.

حیدری بیان کرد: جنگ غزه اولین جنگ آمریکای جنایتکار و اسرائیل صهیونسیت نیست، منظور از جنگ غزه بیداری مسلمانان است که استکبار کار خود را انجام می‌دهد و خداوند کار خود را ادامه می‌دهد، رهبرمعظم انقلاب پیش بینی کردند که اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، جنگ غزه یکی از قرائن متقنی است که سرعت ما را از عبور از پیچ تاریخی بیشتر می‌کند.

وی افزود: اسرائیلی‌ها مفتخر به گنبد آهنی، مفتخر به داشتن بزرگ‌ترین شبکه‌های اطلاعاتی و امنیتی بودند و ادعا داشتند از لحاظ اطلاعاتی تاکنون غافگیر نشدند و نخواهد شدند و مفتخر به شبکه‌های عرض و طویل اطلاعاتی بودند که در جنگ شش روزه عراق و اسرائیل توانستند غافلگیر اعراب نشوند ولی شاهد بودیم که تا ۲۴ ساعت پس از آغاز عملیات طوفان الاقصی مانند افراد گیج بودند و توان کاری را نداشتند، امروز اعمالی که اسرائیلی‌ها انجام می‌دهند اعمال انسان عاقل نیست بلکه اعمال حیوانی، شیطانی و دیوانه‌وار است و کودکان مظلوم و زنان بی پناه را مورد کشتار و هجمه قرار می‌دهند، در جنگ غزه ۱۴ هزار نفر انسان بی گناه کشته شده‌اند، جنگ غزه در اینجا خاتمه پیدا نمی‌کند و اتفاقاتی رخ خواهد داد که موجب اقتدار مسلمانان و دنیای اسلا می‌شود و سرعت تحقق پیچ تاریخی را بیشتر خواهد کرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش بیان کرد: اگر گفتیم اقتدار آفریدیم و از پیچ تاریخی به سلامت عبور خواهیم کرد باید بدانیم این قدرت چگونه آفریده شده و چگونه باید از آن دفاع کرد؟ قدرتی که از آن نام می‌بریم قدرت خودکفایی، موشک‌های نقطه زن، جوانان دانشمند، علمای روشن ضمیر و امام با بصیرت و رهبر معظم انقلاب اسلامی است. استان مرکزی از علمای فاضل و برجسته‌ای مانند امام راحل، کربلایی ساروقی و شهدای والامقام برخوردار است و استان مرکزی ۷۲۰۰ شهید تقدیم انقلاب کرده است و این اقتدار را مدیون نظام جمهوری اسلامی و امامین انقلاب و وجود مردم با بصیرت و مردم شهد پرور هستیم.

حیدری خاطرنشان کرد: بنده در نیروی زمینی باید به آسمان نیروی زمینی نگاه کنم، در آسمان نیروی زمینی ۴۶ هزار شهید در آسمان می‌درخشند تا بنده مسیر خود را گم نکنم، جامعه ما باید به شهدا اقتدا کند تا ولایت مدار بودن و راه ولایت را گم نکنند، این انقلاب امانت شهدا است و برای دفاع از انقلاب باید اخلاص در عمل و پیروی از ولایت را مد نظر قرار دهیم، همچنین انسان باید رفتار بسیجی داشته باشد و از درون بسیجی باشد و رفتار بسیجی را به مانند شهدا در خود نهادینه کند.

انتهای پیام/

کد خبر: 1207761

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 0 + 0 =