تذکر در مباحث نظارتی نقاط قوت و ضعف را  شناسایی می‌کند

رئیس مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نظارت در درجه اول تذکر دهنده است تا نقاط قوت، ضعف و مسائلی که ممکن است مانع پیشرفت و ادامه حیات مجموعه شود را مورد بررسی قرار دهد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسکانیوز؛ سید جواد آل یاسین رئیس مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه معارفه رییس اداره نمایندگی نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی اظهار کرد: نظارت در درجه اول تذکر دهنده است تا نقاط قوت، ضعف و مسائلی که ممکن است مانع پیشرفت و ادامه حیات مجموعه می شود را مورد بررسی قرار دهد.

سیدجواد آل یاسین ضمن اشاره به وظایف حوزه نظارت و ارزیابی دانشگاه بیان کرد: نظارت وجود دارد تا انضباط مالی و اداری تقویت شود و قوانین و مقررات در مسیر درستی به مرحله اجرا در آید.

وی افزود: با نظارت درست قطعا فساد و انحراف در مجموعه راه پیدا نخواهد کرد و اگر چنانچه در مسیر تعالی دانشگاه چنین مشکلاتی دیده شود، با نظارت و ارزیابی به موقع می توان مانع گسترش آن در مجموعه شد.

رئیس مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: چنانچه در مسیر پیشرفت موانعی به وجود آید، این موانع شناسایی شده تا پیشرفت دانشگاه در مسیر مشخص شده روز به روز دقیق تر و هماهنگ تر رو به جلو گام بردارد و ملاک و میزان پیشرفت نیز طبق ضوابط تعریف شده ای سنجیده خواهد شد.

سیدجواد آل یاسین افزود: چارچوب کاری این حوزه کاملا مشخص است و تمامی فعالیت های دانشگاه باید به درستی قابل نظارت باشد.

رئیس مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی ضمن اشاره به وظایف سنگین مسئولان این حوزه افزود: ما حق اشتباه کردن نداریم. ممکن است در ارزیابی ها و قضاوت هایمان به دلایل گوناگون همچون نداشتن تحلیل کافی و درست حل مساله در مسیر پیموده شده دچار انحراف شویم اما نباید این موضوع حقی را برای ما ایجاد کند و چنانچه اشتباهی رخ دهد باید شهامت اصلاح اشتباه خود را داشته باشیم.

سیدجواد آل یاسین بیان کرد: از نظارت و ارزیابی توقع می رود با عدالت رفتار کند و جانبدار هیچ فرد و مقامی نشود و آنچه که کار را برای ما آسان می سازد این است که در وهله اول خود ما متذکر اعمالمان باشیم و سپس سایر افراد با تذکری به جا متذکر رفتار و اعمال ما باشند.

در پایان این نشست حمید حاتمی با حکمی از سوی سید جواد آل یاسین به عنوان رییس اداره نمایندگی نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی منصوب شد

سید جواد آل یاسین به همراه سایر مسئولان استان خراسان شمالی با حضور در مزار دو شهید گمنام دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد و نثار فاتحه ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های والای امام خمینی (ره) به مقام شامخ شهدا، ادای احترام کردند.

رئیس مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی همچنین از کلینیک تخصصی حرکات اصلاحی واحد بجنورد بازدید کرد و با استادان گروه تربیت بدنی این واحد دانشگاهی در خصوص نحوه انجام کار و اقدامات انجام شده در این کلینیک به گفت و گو نشست.

کد خبر: 1210234

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 0 + 0 =