آغاز سفرهای نوروزی با قطارهای شرکت رجا

طرح سفرهای نوروزی قطارهای شرکت حمل و نقل ریلی رجا، از امروز سه شنبه در سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت رجا با اعلام اینکه رجا به عنوان بزرگترین شرکت بخش مسافری ریلی کشور سهم حدود 70 درصدی در ناوگان و جابه جایی مسافر دارد، افزود:این شرکت برای سفرهای نوروزی سال جاری بالغ بر یک میلیون و 360 هزار صندلی ظرفیت ایجادکرده است.

با گذشت حدود 50 روز از فروش بلیت های نوروزی همچنان ظرفیت های خالی وجود دارد که متقاضیان سفر برای استفاده از ظرفیتهای باقی مانده قطارهای رجا در ایام مختلف می توانند از طریق سامانههای فروش این شرکت (سایت www.raja.ir ، نمایندگیهای فروش و ...) بلیت تهیه کنند.

شرکت رجا برای سفرهای نوروز سال جاری، در برخی از تاریخها و قطارها در مسیرهای مختلف تخفیف هایی را نیز اعمال کرده است.

سفرهای نوروزی با قطارهای رجا از امروز 25 اسفند آغاز شدو 15 فروردین پایان می یابد.

مسافران یک ساعت زودتر در ایستگاه راه آهن حضور یابند

شرکت قطارهای رجاء از مسافران خواست با توجه به ترافیک سطح شهر در روزهای پایانی سال، از قبل برای رسیدن بموقع به قطار برنامه ریزی کنند.

به علت ترافیک بیش از حد سفر در ایام پایانی سال، امکان اعزام مسافران جا مانده با قطارهای بعدی وجود ندارد و مسافران برای کنترل بلیت و بازرسی اثاثیه، یک ساعت قبل از حرکت در ایستگاه راه آهن حضور داشته باشند.

مسافران در طول سفر با قطار، شناسنامه یا کارت شناسایی معتبر همراه داشته باشند تا در صورت درخواست مأموران، ارائه دهند.

بنابراین گزارش همه مسافران قطارهای مسافری رجا بدون محدودیت سنی از بدو ورود به ایستگاه مبدأ تا رسیدن به ایستگاه مقصد در برابر حوادث تحت پوشش بیمه هستند.

هموطنان گرامی برای دریافت هر گونه اطلاعات سفر با قطارهای رجا می توانند با سامانه ارتباط با مشتریان این شرکت از طریق تلفن های 1539 (تهران) و 55122417-021 (شهرستانها) به صورت شبانه روزی تماس بگیرند یا به سایت اینترنتی www.raja.ir مراجعه کنند.

602/401

کد خبر: 608035

وب گردی

وب گردی