این زن  بعد  از دو سال زنده شد!/ زن در برنامه تلویزیونی گمشده  دنبال همسرش می  گشت

مردی که فکر میکرد همسرش دو سال پیش فوت شده او را زنده یافت.!

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از جام نیـوز، زنی که به تصور همسرش دو سال پیش در سانحه رانندگی کشته شده بود، زنده شده است. ابرق محمد که تصور می کرد همسرش دوسال پیش در سانحه رانندگی فوت شده، با اطلاع از حضور وی در یک برنامه تلویزیونی بهت زده شده است.

پزشکان مرگ این زن را بر اثر سانحه رانندگی در سال 2014 تائید کرده بودند. این زن که نامش فاش نشده بعد از تصادف به بیمارستانی در کازابلانکا منتقل شده که در آنجا به تشخیص پزشک معالج احتمال زنده بودن وی ضعیف اعلام شده بود و همسر این زن که سفری 4 ساعته به روستای کوهستانی کوچک خود داشته در راه بازگشت با خبر فوت همسرش مواجه شده است.

به گفته وی جسد همسرش را کفن پوش و در داخل یک تابوت تحویل گرفته و در سال 2014 در زادگاه اش به خاک سپرد. دوستان این خانواده تصویر این زن را در برنامه ای با نام «گمشده» دیده اند که دنبال یافتن همسرش است. وی در این برنامه شماره تماس و آدرس خود را به امید پیدا کردن ردی از همسرش اعلام کرده است.

دفن کردن زن دیگری توسط این مرد در اذهان عمومی تشویش ایجاد کرده است، اما ابرق محمد گفته نمی دانسته پیکر فردی دیگری را تشییع کرده و همسرش زنده است. جزئیات اتفاقات بعد از تصادف هنوز مشخص نشده است. احتمال می رود این خانم بعد از این سانحه حافظه خود را از دست داده باشد. رسانه های مراکش با بازتاب گسترده ای در خصوص این اتفاق نادر مواجه شده است.

105105

کد خبر: 608053

وب گردی

وب گردی